Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

LIVE TRAFFIC

ΒΟΛΕΙ: Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 03 & 04/12/2016

Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2016

Είκοσι οχτώ (28) συναντήσεις περιλαμβάνει το… «πλούσιο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 03 και 04 Δεκεμβρίου 2016 για το Πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας καθώς για τα Τοπικά πρωταθλήματα  στους Εφήβους, τους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια.


ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞ/ΝΟΣ
ΣΕΤ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α
Α' ΓΥΡΟΣ
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
3 Δεκ 2016
15:00
Αμυγδαλεώνα
Αμυγδαλεώνας
-
Ερμογένης

Σάββατο
3 Δεκ 2016
17:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας
-
ΓΣ Δράμας

Κυριακή
4 Δεκ 2016
17:00
Ομονοίας
Άρτεμις
-
ΑΟ Καβάλας

ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β
Α' ΓΥΡΟΣ
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
3 Δεκ 2016
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Άθλος

Σάββατο
3 Δεκ 2016
19:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
Αμαζόνες

Κυριακή
4 Δεκ 2016
17:00
Αλεξ/πολης
Φοίνικας
-
ΑΟ Ορεστιάδας

ΕΦΗΒΩΝ
Α' ΓΥΡΟΣ
3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
13:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός
-
ΑΟ Ορεστιάδας

Κυριακή
4 Δεκ 2016
20:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
ΑΟ Σερρών

ΠΑΙΔΩΝ Γ
Β' ΓΥΡΟΣ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
3 Δεκ 2016
14:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
Έβρος

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
12:30
Νικήσιανη
Λέαινες
-
Άρτεμις

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
13:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Αμυγδαλεώνας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
13:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
ΠΑΣ Θράκες

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
3 Δεκ 2016
19:00
Ν. Βύσσας
Νέα Βύσσα
-
ΑΟ Ορεστιάδας

Κυριακή
4 Δεκ 2016
16:00
Φερών
Θύελλα
-
Νίκη

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Β' ΓΥΡΟΣ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
3 Δεκ 2016
12:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
Έβρος

Σάββατο
3 Δεκ 2016
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Άθλος

Κυριακή
4 Δεκ 2016
11:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός
-
ΑΟ Ορεστιάδας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
17:00
ΔΗΓΑ
ΓΣ Δράμας-2
-
ΓΣ Δράμας

Κυριακή
4 Δεκ 2016
19:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας
-
Γαία Δράμας-2

Κυριακή
4 Δεκ 2016
19:00
Ομονοίας
Άρτεμις-2
-
Άρτεμις

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
11:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Αμυγδαλεώνας

Κυριακή
4 Δεκ 2016
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης Ξάνθης-2
-
ΑΟ Καβάλας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
3 Δεκ 2016
13:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής-2
-
ΑΕ Κομοτηνής

Κυριακή
4 Δεκ 2016
11:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
ΠΑΣ Θράκες

Κυριακή
4 Δεκ 2016
15:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης-3
-
Αμαζόνες

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
Α' ΓΥΡΟΣ
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
4 Δεκ 2016
12:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Φοίνικας

Κυριακή
4 Δεκ 2016
14:00
Φερών
Θύελλα
-
Νίκη

Κυριακή
4 Δεκ 2016
15:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες-2
-
ΑΟ Ορεστιάδας


espethr-anmak

 e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

 Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ