Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΒΟΛΕΙ: ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 5&6 -11-2016

Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2016

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 05 & 06 Νοεμβρίου 2016 για τους Εφήβους, τους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες τα Τοπικά πρωταθλήματα 2016-2017, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια. Ξεχωρίζουν στις Κορασίδες, το τοπικό ντέρμπι της Δράμας στον Α’ όμιλο και η αναμέτρηση του ΑΟ Καβάλας με τον Αμυγδαλεώνα στον Β’ όμιλο. Μεγάλο ενδιαφέρον θα έχει επίσης στους Παμπαίδες, το παιχνίδι του Έβρου με τον ΑΟ Ορεστιάδας.


Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου (ενημερωμένο).


ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΕΦΗΒΩΝ
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
15:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός
-
ΑΕ Κομοτηνής
ΠΑΙΔΩΝ Γ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
ΑΟ Ορεστιάδας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
16:00
Κραχτίδη
Γαία Δράμας
-
ΓΣ Δράμας
Κυριακή
6-Νοε-16
16:00
Ελευθερούπολης
ΑΟ Καβάλας-2
-
Άρτεμις
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
13:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Ερμογένης Ξάνθης-2
Κυριακή
6-Νοε-16
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Αμυγδαλεώνας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΕ Κομοτηνής
Κυριακή
6-Νοε-16
14:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
Αμαζόνες
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
19:00
Ν. Βύσσας
Νέα Βύσσα
-
Έβρος
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
5-Νοε-16
11:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
Ερμογένης
Κυριακή
6-Νοε-16
15:30
Μαΐστρου
Εθνικός
-
Άθλος
Κυριακή
6-Νοε-16
16:00
Σουφλίου
Έβρος
-
ΑΟ Ορεστιάδας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
14:00
Ελευθερούπολης
ΑΟ Καβάλας-2
-
Άρτεμις
Κυριακή
6-Νοε-16
17:00
Ομονοίας
Άρτεμις-2
-
ΓΣ Δράμας-2
Κυριακή
6-Νοε-16
18:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας
-
ΓΣ Δράμας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
11:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Ερμογένης Ξάνθης-2
Κυριακή
6-Νοε-16
11:00
Θάσου
Ανδροσθένης
-
ΑΟ Καβάλας
Κυριακή
6-Νοε-16
15:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας-3
-
Αμυγδαλεώνας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
11:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΕ Κομοτηνής
Κυριακή
6-Νοε-16
12:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
Αμαζόνες
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
6-Νοε-16
14:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες-2
-
Έβρος

ΠΗΓΗ espethr-anmak.blogspot.gr



pthrakiotis@mail.com ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

 Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ