Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΒΟΛΕΙ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 26 & 27/11/2016

Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2016


Ολοκληρώθηκαν όλες οι συναντήσεις του Σαββατοκύριακου 26 & 27 Νοεμβρίου 2016, για τη δεύτερη αγωνιστική στους Άνδρες (με τον Ερμογένη να διπλασιάζει τις νίκες του), με πλήρη αγωνιστική στις Γυναίκες (με ωραία και «γεμάτα» παιχνίδια), καθώς και με τη συνέχεια των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων 2016-17, στους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια.



ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞ/ΝΟΣ
ΣΕΤ
ΑΝΔΡΩΝ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
16:00
Κοιλάδας
Άρτεμις
-
Αμυγδαλεώνας
0-3
Κυριακή
27 Νοε 2016
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Ελπίς Σερρών
3-0
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
26 Νοε 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Ερμογένης
3-0
Σάββατο
26 Νοε 2016
17:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας
-
Αμυγδαλεώνας
3-2
Σάββατο
26 Νοε 2016
19:00
ΔΗΓΑ
ΓΣ Δράμας
-
Άρτεμις
3-0
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
15:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες
-
ΑΟ Ορεστιάδας
3-1
Κυριακή
27 Νοε 2016
17:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Φοίνικας
1-3
Κυριακή
27 Νοε 2016
19:00
Ορεστιάδας
Άθλος
-
ΑΕ Κομοτηνής
0-3
ΠΑΙΔΩΝ Α

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
ΑΟ Σερρών
0-3
ΠΑΙΔΩΝ Γ

5η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
17:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Εθνικός-2
0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
15:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Ανδροσθένης
3-0
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

5η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
16:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΟ Ορεστιάδας
0-3
Κυριακή
27 Νοε 2016
15:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Εθνικός-2
3-0
Κυριακή
27 Νοε 2016
10:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός
-
Έβρος
1-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
27 Νοε 2016
13:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας-3
-
Ανδροσθένης
1-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
26 Νοε 2016
13:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής-2
-
Ερμογένης-3
0-3
Κυριακή
27 Νοε 2016
13:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
Ακαδημία
2-3


ΠΗΓΗ espethr-anmak.blogspot.gr
Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  pthrakiotis@mail.com ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ