Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΒΟΛΕΙ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 12 & 13/11/2016

Τρίτη, 15 Νοεμβρίου 2016



Ολοκληρώθηκαν όλες οι συναντήσεις του Σαββατοκύριακου 12 & 13 Νοεμβρίου 2016, για την πρώτη αγωνιστική στους Άνδρες και για τη συνέχεια των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων 2016-17, στους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια.
Ξεχώρισαν οι νέες νίκες του Έβρου (Γ’ όμιλο Παίδων) και των Αμαζόνων (Γ’ όμιλο Κορασίδων & Παγκορασίδων), που βάζουν και οι δύο, πλώρη από πολύ νωρίς για την επόμενη φάση των Πρωταθλημάτων τους.
Δείτε παρακάτω, τα συνοπτικά αποτελέσματα όλων των αγώνων του διημέρου

ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΕΤ
ΑΝΔΡΩΝ

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
12 Νοε 2016
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Αμυγδαλεώνας
3-0
Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Ομονοίας
Ελπίς Σερρών
-
ΑΟ Καβάλας
0-3
Κυριακή
13 Νοε 2016
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Άρτεμις
3-0
ΠΑΙΔΩΝ Β

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
Εθνικός
0-3
ΠΑΙΔΩΝ Γ

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
12 Νοε 2016
14:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
ΑΟ Ορεστιάδας
0-3
Κυριακή
13 Νοε 2016
18:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Έβρος
0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
13 Νοε 2016
13:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
Αμαζόνες
0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
Φερών
Θύελλα
-
ΑΟ Ορεστιάδας
3-0
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
12 Νοε 2016
12:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
ΑΟ Ορεστιάδας
0-3
Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Έβρος
1-3
Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Εθνικός
2-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
13 Νοε 2016
17:00
Ομονοίας
Άρτεμις
-
Γαία Δράμας-2
3-0
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
13 Νοε 2016
11:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
Αμαζόνες
0-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
13 Νοε 2016
14:00
Φερών
Θύελλα
-
ΑΟ Ορεστιάδας
1-3
Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Αλεξ/πολης
Νίκη
-
Φοίνικας
3-0
 
Πηγή: espethr-anmak

e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

 Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ