Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

ΒΟΛΕΙ: Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 12 & 13/11/2016

Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2016

Ξεκινά το Σαββατοκύριακο 12 & 13 Νοεμβρίου 2016 το Πρωτάθλημα του Δ’ ομίλου ΑΝΔΡΩΝ της Β’ Εθνικής κατηγορίας και συνεχίζονται οι συναντήσεις για τους Εφήβους, τους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες στα Τοπικά πρωταθλήματα 2016-2017, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια.
Στο πρόγραμμα υπάρχουν πολλές ενδιαφέρουσες συναντήσεις, από τα αποτελέσματα των οποίων, θα φανεί αν θα ξεχωρίσουν από νωρίς κάποιες ομάδες, στα πρωταθλήματα που συμμετέχουν.

Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου.



ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΝΔΡΩΝ

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
12 Νοε 2016
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Αμυγδαλεώνας
Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Ομονοίας
Ελπίς Σερρών
-
ΑΟ Καβάλας
Κυριακή
13 Νοε 2016
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Άρτεμις
ΕΦΗΒΩΝ

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Ορεστιάδας
ΑΟ Ορεστιάδας
-
ΑΟ Σερρών
ΠΑΙΔΩΝ Α

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
Κοιλάδας
ΑΟ Σερρών
-
Αμυγδαλεώνας
ΠΑΙΔΩΝ Β

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
Εθνικός
ΠΑΙΔΩΝ Γ

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
12 Νοε 2016
14:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Κυριακή
13 Νοε 2016
18:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Έβρος
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
13 Νοε 2016
13:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
Αμαζόνες
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
Φερών
Θύελλα
-
ΑΟ Ορεστιάδας
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
12 Νοε 2016
12:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Έβρος
Κυριακή
13 Νοε 2016
16:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Εθνικός
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
12 Νοε 2016
15:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής-2
-
Ερμογένης-3
Κυριακή
13 Νοε 2016
11:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
Αμαζόνες
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
13 Νοε 2016
14:00
Φερών
Θύελλα
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Κυριακή
13 Νοε 2016
15:00
Αλεξ/πολης
Νίκη
-
Φοίνικας




πηγή espethr-anmak

e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

 Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ