Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Σαββατοκύριακου 05 & 06/11/2016

Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2016





ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΕΤ
ΕΦΗΒΩΝ

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
15:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός
-
ΑΕ Κομοτηνής
3-0
ΠΑΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
ΑΟ Ορεστιάδας
3-0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
16:00
Κραχτίδη
Γαία Δράμας
-
ΓΣ Δράμας
2-3
Κυριακή
6 Νοε 2016
16:00
Ελευθερούπολης
ΑΟ Καβάλας-2
-
Άρτεμις
0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
13:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Ερμογένης Ξάνθης-2
3-2
Κυριακή
6 Νοε 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Αμυγδαλεώνας
3-0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΕ Κομοτηνής
3-0
Κυριακή
6 Νοε 2016
14:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
Αμαζόνες
1-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
19:00
Ν. Βύσσας
Νέα Βύσσα
-
Έβρος
1-3
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Σάββατο
5 Νοε 2016
11:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
Ερμογένης
0-3
Κυριακή
6 Νοε 2016
15:30
Μαΐστρου
Εθνικός
-
Άθλος
0-3
Κυριακή
6 Νοε 2016
16:00
Σουφλίου
Έβρος
-
ΑΟ Ορεστιάδας
1-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
14:00
Ελευθερούπολης
ΑΟ Καβάλας-2
-
Άρτεμις
3-1
Κυριακή
6 Νοε 2016
17:00
Ομονοίας
Άρτεμις-2
-
ΓΣ Δράμας-2
1-3
Κυριακή
6 Νοε 2016
18:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας
-
ΓΣ Δράμας
3-2
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
11:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Ερμογένης Ξάνθης-2
3-0
Κυριακή
6 Νοε 2016
11:00
Θάσου
Ανδροσθένης
-
ΑΟ Καβάλας
1-3
Κυριακή
6 Νοε 2016
15:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας-3
-
Αμυγδαλεώνας
0-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
11:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΕ Κομοτηνής
1-3
Κυριακή
6 Νοε 2016
12:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
Αμαζόνες
0-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η

Κυριακή
6 Νοε 2016
14:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες-2
-
Έβρος
1-3


Επιμέλεια: panos Thrakiotis

 e-mail:  pthrakiotis@mail.com


 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ