Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΣΟΥΦΛΙ

ΒΟΛΕΙ:Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 29 & 30/10/2016

Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016

Ολοκληρώθηκαν όλες οι συναντήσεις του Σαββατοκύριακου 29 & 30 Οκτωβρίου 2016, για τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα 2016-17, στους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια. 
Επίσης, το Σάββατο στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής της Α’ φάσης του κυπέλλου ΓΥΝΑΙΚΩΝ, που διοργανώνει η Ένωσή , ο Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ επιβλήθηκε του Α.Σ. ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ με 3-1, κερδίζοντας μια θέση στην Β΄ φάση του θεσμού του Κυπέλου Ελλάδας για τις Γυναίκες.
 Δείτε παρακάτω, τα συνοπτικά αποτελέσματα όλων των αγώνων του διημέρου 



ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΕΤ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
29 Οκτ 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Γαία Δράμας
3-1
ΠΑΙΔΩΝ Α
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
19:30
Αμυγδαλεώνα
Αμυγδαλεώνας
-
ΑΟ Καβάλας
3-0
ΠΑΙΔΩΝ Γ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
16:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Εθνικός-2
3-0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
29 Οκτ 2016
18:00
Κραχτιδη
ΓΣ Δράμας
-
ΑΟ Καβάλας-2
3-0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
11:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης Ξάνθης-2
-
Ανδροσθένης
0-3
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
ΑΟ Καβάλας
0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
15:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες
-
Ερμογένης
3-1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Νίκη
1-3
Κυριακή
30 Οκτ 2016
18:00
Ν. Βύσσας
Νέα Βύσσα
-
Θύελλα
3-0
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
12:00
Ορεστιάδας
ΑΟ Ορεστιάδας
-
Εθνικός
3-0
Κυριακή
30 Οκτ 2016
17:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Ερμογένης
3-2
Κυριακή
30 Οκτ 2016
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Εθνικός-2
3-0
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
29 Οκτ 2016
16:00
Κραχτιδη
ΓΣ Δράμας
-
ΑΟ Καβάλας-2
3-0
Σάββατο
29 Οκτ 2016
20:00
Κραχτιδη
ΓΣ Δράμας-2
-
Γαία Δράμας
0-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
11:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
ΑΟ Καβάλας-3
3-1
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης Ξάνθης-2
-
Ανδροσθένης
0-3
Κυριακή
30 Οκτ 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Αμυγδαλεώνας
3-2
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
15:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης-3
-
Ακαδημία
3-0
Κυριακή
30 Οκτ 2016
17:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες
-
Ερμογένης
3-0
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
11:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Νίκη
1-3
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
Αλεξ/πολης
Φοίνικας
-
ΑΟ Ορεστιάδας
0-3
Κυριακή
30 Οκτ 2016
12:30
Μαΐστρου
Αμαζόνες-2
-
Θύελλα
1-3




e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
 Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ