latest Post

Α ΕΒΡΟΥ

ΒΟΛΕΙ: Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 29 & 30/10/2016

Έναρξη το Σαββατοκύριακο 29 & 30 Οκτωβρίου 2016 για τους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες στα Τοπικά πρωταθλήματα 2016-2017, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια. Επίσης, το Σάββατο 29/10/2016, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής της Α’ φάσης του κυπέλλου ΓΥΝΑΙΚΩΝ, που διοργανώνει η Ένωσή μας, ο Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ αντιμετωπίζει στην Καβάλα τον Α.Σ. ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ, για μια θέση στην Β΄ φάση του θεσμού του Κυπέλου Ελλάδας για τις Γυναίκες.


Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου:


ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
29 Οκτ 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Γαία Δράμας
ΠΑΙΔΩΝ Α
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
19:30
Αμυγδαλεώνα
Αμυγδαλεώνας
-
ΑΟ Καβάλας
ΠΑΙΔΩΝ Γ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
16:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Εθνικός-2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
29 Οκτ 2016
18:00
Κραχτιδη
ΓΣ Δράμας
-
ΑΟ Καβάλας-2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
11:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης Ξάνθης-2
-
Ανδροσθένης
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
ΑΟ Καβάλας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
15:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες
-
Ερμογένης
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Νίκη
Κυριακή
30 Οκτ 2016
18:00
Ν. Βύσσας
Νέα Βύσσα
-
Θύελλα
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
12:00
Ορεστιάδας
ΑΟ Ορεστιάδας
-
Εθνικός
Κυριακή
30 Οκτ 2016
17:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Ερμογένης
Κυριακή
30 Οκτ 2016
18:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Εθνικός-2
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
29 Οκτ 2016
16:00
Κραχτιδη
ΓΣ Δράμας
-
ΑΟ Καβάλας-2
Σάββατο
29 Οκτ 2016
20:00
Κραχτιδη
ΓΣ Δράμας-2
-
Γαία Δράμας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
11:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
ΑΟ Καβάλας-3
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης Ξάνθης-2
-
Ανδροσθένης
Κυριακή
30 Οκτ 2016
17:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
Αμυγδαλεώνας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
15:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης-3
-
Ακαδημία
Κυριακή
30 Οκτ 2016
17:00
Μαΐστρου
Αμαζόνες
-
Ερμογένης
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
30 Οκτ 2016
11:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Νίκη
Κυριακή
30 Οκτ 2016
13:00
Αλεξ/πολης
Φοίνικας
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Κυριακή
30 Οκτ 2016
12:30
Μαΐστρου
Αμαζόνες-2
-
Θύελλα




 Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  pthrakiotis@mail.com ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ Διαβάστηκε

About Panos thrakiotis 1

Panos thrakiotis 1
Recommended Posts × +

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΕΝΑ ΝΕΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΑΘΛΗΣΗΣ

Φανταστικό γκολ