Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

LIVE TRAFFIC

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΜΕΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016

              Η κλήρωση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Ε.Ο

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση για το πρόγραμμα προεπιλογής Εθνικών ομάδων. 

Για την πρώτη φάση του πρωταθλήματος, οι Μικτές Ομάδες των οκτώ  Ενώσεων, Έβρος, Θράκη, Ξάνθη, Καβάλα, Δράμα, Σέρρες, Μακεδονία, Χαλκιδική  συγκροτούν τον 1ο Όμιλο, με τις αναμετρήσεις να ξεκινούν στις 19 Οκτωβρίου και να ολοκληρώνονται στις 18 Ιανουαρίου. 

 Οι νικήτριες Μικτές Ομάδες των ομίλων  θα περάσουν στους ημιτελικούς που θα διεξαχθούν επίσης σε ουδέτερα γήπεδα στις 15 Μαρτίου. 

Οι ηττημένοι των ημιτελικών θα αγωνιστούν στους μικρούς τελικούς την Παρασκευή 21 Απριλίου ενώ για το Σάββατο 22 Απριλίου έχουν οριστεί οι τελικοί Νέων και Παίδων για την ανάδειξη των Πρωταθλητών Ελλάδας. 

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ προπονητής Σάκης Ζησίδης
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ προπονητής Σπύρος Κουτσογιάννης
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ προπονητής Απόστολος Κουτρουλού

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των Μεικτών ομάδων του 1ου ομίλου, οπού θυμίζουμε στο ίδιο μέρος θα αγωνίζονται τόσο οι Νέοι όσο και οι Παίδες των ΕΠΣ:


Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου  είναι το εξής:

1η αγωνιστική(19/10)
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ-ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η αγωνιστική(2/11)
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

3η αγωνιστική(16/11)

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ- ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

4η αγωνιστική(30/11)
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ-ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

5η αγωνιστική(21/12)
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

6η αγωνιστική(11/01/2017)
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ-ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ- ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

7η αγωνιστική(18/01/2017)
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ-ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ


Δείτε πώς καταρτίστηκαν οι Όμιλοι: 

1ος όμιλος: Έβρος, Θράκη, Ξάνθη, Καβάλα, Δράμα, Σέρρες, Μακεδονία, Χαλκιδική 
2ος όμιλος: Κιλκίς, Πέλλα, Ημαθία, Πιερία, Κοζάνη, Φλώρινα, Καστοριά, Γρεβενά 
3ος όμιλος: Κέρκυρα, Θεσπρωτία, Ήπειρος, Άρτα, Πρέβεζα-Λευκάδα, Λάρισα, Τρίκαλα 
4ος όμιλος: Καρδίτσα, Θεσσαλία, Φθιώτιδα, Εύβοια, Ευρυτανία, Φωκίδα, Βοιωτία 
5ος όμιλος: Αιτωλοακαρνανία, Κεφαλληνία – Ιθάκη, Ζάκυνθος, Αχαϊα, Ηλεία, Μεσσηνία, Λακωνία 6ος όμιλος: Αρκαδία, Αργολίδα, Κόρινθος, Αθήνα, Αν. Αττική, Δυτ. Αττική, Πειραιάς 
7ος όμιλος: Δωδεκάνησα, Χίος, Σάμος, Λέσβος, Κυκλάδες 
8ος όμιλος: Χανιά, Ρέθυμνο, Ηράκλειο, Λασίθι




Επιμέλεια: panos Thrakiotis

 e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ