Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΖΩΝΤΑΝΑ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ THRAKIOTIS.COM

Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2016

Σήμερα Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2016  ζωντανά από το www.thrakiotis.com η  κλήρωση της Α ,Β  Ερασιτεχνική και Κύπελλο Έβρου.

 Η Κλήρωση θα διεξαχθεί σήμερα το απόγευμα  ώρα 19.30 στο «Grecotel Αλεξανδρούπολης» , όπου το Thrakiotis.com , για 3η συνεχόμενη χρονιά θα καλύψει ζωντανά τη διαδικασία για τους φίλους αναγνώστες, μαζί βεβαίως με το πλούσιο ρεπορτάζ και τις αντιδράσεις των ομάδων.

Στην Α΄ Κατηγορία φέτος δεν έχουμε μπαράζ για την άνοδο στην Γ' Εθνική.
Ο πρωταθλητής παίρνει απευθείας την άνοδο στην υψηλότερη κατηγορία.
Στην Β΄Κατηγορία προβιβάζονται οι τρεις πρώτοι από κάθε όμιλο.


Όλες οι ομάδες της ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ

Α ΕΒΡΟΥ

1. ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. Α.Σ. ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
3. Α.Ε.ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
4. Μ.Γ.Σ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
5. ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
6. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
7. Α.Ο.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΛΕΞ)
8. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Γ.Κ.Ν.Α
9. Α.Ο.ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
10. ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
12.ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ


Β ΕΒΡΟΥ
 Νότιος Όμιλος (13)

Α.Ε. Ν. Χιλής
Α.Ο. Μαΐστρου
Π.Α.Ε. Νίψας
Α.Ο. Δορίσκου
Ατρόμητος Άβαντα
Νίκη Απαλού
Α.Ο Μάκρης
Α.Ε.Κ. Έβρου
Α.Ο. Μοναστηρακίου
Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Ο. Καππαδοκών
Ασπίδα Βρυσούλας
A.O Aγνάντια


Β ΕΒΡΟΥ

 Κεντρικός Όμιλος (12)

Ένωση Κυανής Ασβεστάδων
Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Α.Ε.Κ.Λ)
Ορφέας Σοφικού
Ακρίτας Δαδιάς
Δόξα Ελληνοχωρίου
A.Ο. Τυχερού
Πυρσός Σιδηρούς
ΟΦΙ Ισαακίου
Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕ Διδυμοτείχου)
Δόξα Δόξας
Θύελλα Παλιουρίου
Αναγέννηση Μεταξάδων

Β ΕΒΡΟΥ

 Βόρειος Όμιλος (12)
Ασπίδα Θουρίου
Π.Α.Ε. Πενταλόφου
Π.Α.Ε. Ριζίων
ΑΟ Νεοχωρίου,
Ένωση Οινόης
Δόξα Ορεστιάδας
Θύελλα Κυπρίνου
Ακρίτας Ορμενίου
Ηρακλής Σαγήνης
Δόξα Στέρνας
Ομόνοια Φυλακίου
Ορφέας Δικαίων



Α ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΕΒΡΟΥ  (12)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

3. ΑΛΕΞ   12    ΒΥΣΣΑ

4. ΑΝΘΕΙΑ11 ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ

5. ΑΕΔ    10  ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ

6.   ΑΡΔΑΣ 9 ΕΘΝΙΚΟΣ

7.  ΟΡΕΣΤΗΣ..8  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. ΧΙΛΗ     2  ΜΑΚΡΗ

4. ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ    13 ΝΙΨΑ

5. ΚΑΠΠΑΔΟΚΕΣ               12ΑΒΑΝΤΑΣ

6.   ΑΓΝΑΝΤΙΑ                   11  ΔΟΡΙΣΚΟΣ

7. ΒΡΥΣΟΥΛΑ       10ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

8. ΜΑΪΣΤΡΟΣ         9  ΑΠΑΛΟΣ

3  ΡΕΠΟ  ΑΕΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ



Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1.   ΚΥΑΝΗ         2   ΙΣΑΑΚΙΟ

3.   ΕΝΩΣΗ ΚΟΡΝ  12 ΣΙΔΗΡΩ

4.      ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ11  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ

5. ΣΟΦΙΚΟ         10  ΤΥΧΕΡΟ

6.      ΔΑΔΙΑ     9  ΔΟΞΑ

7.  ΠΑΛΙΟΥΡΙ      8  ΑΡΗΣ ΠΡΑΓΓΙΟΥ



Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΒΟΡΕΙΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1.ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ  2  ΦΥΛΑΚΙΟ

3.ΝΕΟΧΩΡΙ        12 ΚΥΠΡΙΝΟΣ

4.ΟΡΜΕΝΙΟ         11ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

5.  ΣΑΓΗΝΗ        10  ΟΙΝΟΗ

6. ΣΤΕΡΝΑ         9 ΘΟΥΡΙΟ

7.  ΔΙΚΑΙΑ        8  ΡΙΖΙΑ




Α ΓΥΡΟΣ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΚΥΠΕΛΛΟ

24-25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Α1     ΠΡΑΓΓΙ                                           Β1 ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ
Α2    ΟΙΝΟΗ                                              Β2 ΔΙΚΑΙΑ
Α3     ΡΙΖΙΑ                                               Β3 ΙΣΑΑΚΙΟ
Α4     ΚΥΑΝΗ                                          Β4 ΣΑΓΗΝΗ
Α5     ΘΟΥΡΙΟ                                      Β5 ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
Α6      ΣΤΕΡΝΑ                                     Β6 ΠΑΛΙΟΥΡΙ
Α7     ΝΕΟΧΩΡΙ                                    Β7 ΟΡΜΕΝΙΟ
Α8    ΚΥΠΡΙΝΟΣ                                    Β8 ΦΥΛΑΚΙΟ
Α9     ΣΟΦΙΚΟ                                        Β9 ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
Α10   ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ                      Β10 ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Β ΓΥΡΟΣ

1-2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

1-8
2-5
4-7
6-3
10-9


Γ ΄ ΓΥΡΟΣ

1-3
2-5
4


Δ ΓΥΡΟΣ

3-2
1

Ε ΓΥΡΟΣ '
2-1


ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


Α1     ΧΙΛΗ                                              Β1ΕΝΩΣΗ ΚΟΡΝ-ΛΥΚ
Α2      ΝΙΨΑ                                            Β2 ΑΒΑΝΤΑΣ
Α3   ΜΑΪΣΤΡΟΣ                                      Β3 ΜΑΚΡΗ
Α4  ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ                                      Β4 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Α5          ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ                         Β5 ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ
Α6   ΣΙΔΗΡΩ                                           Β6 ΔΟΡΙΣΚΟΣ
Α7    ΑΓΝΑΝΤΙΑ                             Β7  ΤΥΧΕΡΟ
Α8      ΔΑΔΙΑ                                            Β8 ΒΡΥΣΟΥΛΑ
Α9    ΑΠΑΛΟΣ                                         Β9 ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ


Β ΓΥΡΟΣ

1-8
2-5
3-7
4-6
9

Γ ΓΥΡΟΣ
3-1
2-5
4

Δ ΓΥΡΟΣ

2-1
3

Ε ΓΥΡΟΣ

2-1



Επιμέλεια: panos Thrakiotis


e-mail:  pthrakiotis@mail.com
 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ