Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΥΧΕΡΟΥ 2017 LIVE ΚΥΡΙΑΚΗ 26-2 ΩΡΑ :13:00

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2016



Αναλυτικά οι 8 όμιλοι :

1ος όμιλος: 
ΠΑΟΚ, ΑΕΛ, Τρίκαλα, Ελευσίνα η Ζάκυνθος 

2ος όμιλος: 
Ολυμπιακός, Πλατανιάς, Χανιά, ΑΕ Σπάρτη 

3ος όμιλος: 
Παναθηναϊκός, Ηρακλής, ΟΦΗ, Απόλλων Σμύρνης 

4ος όμιλος: 
ΠΑΣ Γιάννινα, Ξάνθη, Αγροτικός Αστέρας, ΑΕΛ Καλλονής 

5ος όμιλος: 
Αστέρας Τρίπολης, Βέροια, Άρης, Αιγινιακός 

6ος όμιλος: 
ΑΕΚ, Κέρκυρα, Αναγέννηση Καρδίτσας, Λαμία 

7ος όμιλος: 
Ατρόμητος, Παναιτωλικός, Καλλιθέα, Πανθρακικός 

8ος όμιλος: 
Πανιώνιος, Λεβαδειακός, Κισσαμικός, Πανσερραϊκός 


Την 1η αγωνιστική θα γίνουν τα ακόλουθα ματς: 

ΠΑΟΚ – Λάρισα 
Ελευσίνα ή Ζάκυνθος – Τρίκαλα 
Ολυμπιακός – Πλατανιάς 
Σπάρτη – Χανιά 
Παναθηναϊκός – Ηρακλής 
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη 
Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας 
Αστέρας Τρ. – Βέροια 
Αιγινιακός – Αρης 
ΑΕΚ – Κέρκυρα 
Λαμία – Αναγέννηση 
Καρδίτσας Ατρόμητος – Παναιτωλικός 
Πανθρακικός – Καλλιθέα 
Πανιώνιος – Λεβαδειακός 
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός ​

* Οι ομάδες της Super League θα παίξουν ένα ματς εντός έδρας και δυο εκτός. 

Την δεύτερη αγωνιστική θα είναι τα ζευγάρια:
 3ος-1ος, 2ος-4ος 
και την τρίτη αγωνιστική 3ος-2ος, 4ος-1ος όπως βλέπετε τις ομάδες παραπάνω στους ομίλους. 

Η δεύτερη αγωνιστική είναι προγραμματισμένη για 29-30/11 και 1/12 

Η τρίτη αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 13-15/12. 


Επιμέλεια: panos Thrakiotis

e-mail:  pthrakiotis@mail.com
 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ