Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
HOME

ΦΙΛΙΚΗ ΝΙΚΗ ΣΤΟ "ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ" ΤΗΣ ΑΕΔ ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

0 σχόλια
Φιλικός αγώνας στα πλαίσια της ενίσχυσης στο παιδικό χωριό SOS Θράκης πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2016 στην Αλεξανδρούπολη με τον φίλαθλο κόσμο του Έβρου να δίνει σημαντικό παρόν στην κερκίδα του Δημοτικού Σταδίου "Φώτης Κοσμάς".

Για την ιστορία το σκορ έληξε 2-5 υπέρ των πρωταθλητών Α Έβρου Α.Ε.Διδυμοτείχου με τέρματα που σημείωσαν για την ΑΕΔ , Πετρόπουλος Κυριάκος 4΄ Ασπιώτης 35΄,Αγγελακάκης 52΄ και δυο τέρματα ο Ιντζές 70΄72΄, για την ΑΕΚ Έβρου που αγωνίζεται στη Β Έβρου Νότιο όμιλο τα γκολ σημείωσαν , Πεκιαρίδης 12΄ Πασχαλίδης 43΄.

Δείτε όλα τα γκολ μέσα από την κάμερα www.thrakiotis.com τις καλύτερες στιγμές του αγώνα και τις δηλώσεις των προπονητών Γιάννη Αναστασιάδη (ΑΕΔ) Γελαδάρη Νίκο (ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ) και τη δήλωσε ο νέος πορτιέρο των πρωταθλητών Έβρου Θανάσης Γαβριήλ.

ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ (ΝΙΚΟΣ ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ) ΣΤΕΦΟΥ,ΤΕΡΖΗΣ,ΑΡΜΑΝΤΟ,ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ,ΒΑΣΤΑΡΔΕΛΗΣ,ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ,ΣΙΠΑΚΗΣ,ΝΕΑΝΙΔΗΣ,ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ,ΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ
Αγωνίστηκαν στο δεύτερο ημίχρονο ΜΟΒΣΙΣΙΑΝ,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ,ΣΑΚΚΑΣ,ΠΕΝΤΣΙΟΣ,ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ,ΜΠΟΓΛΟΥ Β,

Α.Ε.Δ(ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ)
ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ,ΘΑΝΟΣ,ΚΑΖΑΛΑΣ,ΚΟΤΖΑ,ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ,ΜΑΜΙΚΙΑΣΒΙΛΙ,ΑΣΠΙΩΤΗΣ,ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦ,ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,ΙΝΤΖΕΣ,ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ
Αγωνίστηκαν στο δεύτερο ημίχρονο ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ,ΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ,ΠΑΤΙΑΛΑΚΗΣ,ΜΠΡΟΝΤΙΔΗΣ,ΦΥΔΑΝΑΚΗΣ,ΑΛΕΞΑΚΙΔΗΣ

Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  pthrakiotis@mail.com ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ Διαβάστηκε page counter