ΦΙΛΙΚΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΡΦΕΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΣΑΓΗΝΗΣ 6-1

Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 20160 σχόλια

Την τρίτη του νίκη σε τέσσερις φιλικές αναμετρήσεις πέτυχε η ομάδα του Ορφέα Σοφικού , αυτή τη φορά επί του Ηρακλή Σαγήνης με το ευρύ 6-1 σκορ.
Σκόρερ των τερμάτων οι Καρασμανάκης Π. πετυχαίνοντας εντυπωσιακό χακ τρικ με δύο γκολ στο πρώτο μέρος κι ένα στην επανάληψη, Δοϊτσίδης Χρ. με καρφωτή κεφαλιά, Παπαγεωργίου Σ. με πλασέ από τα μέσα της περιοχής ενώ ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για το Γιώργο Δημητρακάκή προκειμένου να μοιράσει και πάλι παιχνίδι αλλά και να χριστεί κι ο ίδιος σκόρερ με σουτ έξω από την περιοχή.
Συμμετοχή σε τρία γκολ από το Θέμη Μπαλλάκη δίνοντας τρεις ασίστ κι.... ένα πέναλτι στους αντιπάλους.
Επόμενη φιλική αναμέτρηση αύριο Σάββατο 17/09 στις 17:00 εντός έδρας με αντίπαλο το γειτονικό Θούριο

Επιμέλεια: panos Thrakiotis

e-mail:  pthrakiotis@mail.com