Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ

Παρασκευή, 23 Σεπτεμβρίου 2016

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών, των βοηθών και των τέταρτων στα παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής:

 Σάββατο 24/9 
16:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς:
 Πουλημάς (Κέρκυρας) - Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Γεωργακόπουλος (Πειραιά) - Κύζας (Δράμας) 

18:15 Πανιώνιος - Βέροια: 
Φουκάκης (Ηρακλείου) - Νικολακάκης (Ηρακλείου), Κωνστάντιος (Ευβοίας) - Λαμπρόπουλος (Ηλείας) 

20:30 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός: 
Κομίνης (Θεσπρωτίας) - Ακρίβος (Αθηνών), Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής) - Δελφάκης (Αρκαδίας)  

Κυριακή 25/9 

16:00 ΠΑΟΚ - Ξάνθη:
 Βάτσιος (Δυτικής Αττικής) - Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Βεργέτης (Αρκαδίας) - Γιαννουλάκης (Χανίων) 

18:15 Λεβαδειακός - Κέρκυρα: 
Τίκας (Καρδίτσας) - Δίπλαρης (Καρδίτσας), Κασσαβέτης (Αιτωλοακαρνανίας) - Μήτσιος (Ηπείρου) 

18:15 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης: 
Μάνταλος (Καβάλας) - Καραβασίλης (Καβάλας), Λάζαρης (Καβάλας) - Νεοφυτιάδης (Κορινθίας) 

20:30 Λάρισα - Ολυμπιακός: 
Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) - Μερκενίδης (Μεακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας) - Ευαγγέλου (Αθηνών) 

 Δευτέρα 26/9 
19:30 ΑΕΚ - Ηρακλής: Μπλάνας (Μεσσηνίας) - Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Καμπούρης (Ευβοίας) - Γκράνας (Θράκης) 


Επιμέλεια: panos Thrakiotis
e-mail:  pthrakiotis@mail.com
 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ