Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2016-17 ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ & ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη, 13 Σεπτεμβρίου 2016


Το Κύπελλο ξεκινά με ομάδες Β Έβρου 24-25  Σεπτεμβρίου 2016
ο δεύτερος γύρος θα διεξαχθεί 1-2 Οκτωβρίου
ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ. Έβρου 2016-2017    www.thrakiotis.com 
 Α  ΓΥΡΟΣ  Ομάδες Νοτίου Ομίλου  24-25 Σεπτεμβρίου 2016
1. ΧΙΛΗ -ΕΝΩΣΗ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ ΛΥΚΟΦΗΣ  3-2
2 .ΝΙΨΑ -ΑΒΑΝΤΑΣ   5-1 
3. ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΜΑΚΡΗ     1-1 παράταση 2-1 
4. ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  7-1
5. ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ Η ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ       
6. ΣΙΔΗΡΩ-ΔΟΡΙΣΚΟΣ  2-3
7. ΑΓΝΑΝΤΙΑ-ΤΥΧΕΡΟ      6-1            
8. ΔΑΔΙΑ-ΒΡΥΣΟΥΛΑ       0-0 (παράταση 0-0) πέναλτι 5-6     
9. ΑΠΑΛΟΣ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ  3-0
              
  1-2 Οκτωβρίου            
 Β ΓΥΡΟΣ 
1.   1-8    ΧΙΛΗ- ΒΡΥΣΟΥΛΑ 5-1
2.   2-5    ΝΙΨΑ- ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ  3-1
3.   3-7   ΜΑΪΣΤΡΟΣ- ΑΓΝΑΝΤΙΑ (Κ20 ΕΘΝΙΚΟΣ) 2-0
4.   4-6    ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ- ΔΟΡΙΣΚΟΣ      3-6
5.     9       ΑΠΑΛΟΣ         ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ         



          

        
Α ΓΥΡΟΣ   ΟΜΑΔΕΣ  ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
            24-25 Σεπτεμβρίου 2016  
1. ΑΕΔ Β -ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ   1-2
2. ΟΙΝΟΗ-ΔΙΚΑΙΑ     2-0
3. ΡΙΖΙΑ-ΙΣΑΑΚΙΟ 0-1
4. ΚΥΑΝΗ ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ -ΣΑΓΗΝΗ  2-1
5. ΘΟΥΡΙΟ-ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ
6. ΣΤΕΡΝΑ - ΠΑΛΙΟΥΡΙ  6-2
7. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΟΡΜΕΝΙΟ  2-0
8. ΚΥΠΡΙΝΟΣ-ΦΥΛΑΚΙΟ   1-0  
9. ΣΟΦΙΚΟ-ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ 0-0 (ΠΑΡΆΤΑΣΗ 1-0)
10.ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ-ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  1-0
                

Β ΓΥΡΟΣ    1-2 Οκτωβρίου 2016            

1.  1-8      ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ -ΚΥΠΡΙΝΟΣ  2-4
2.  2-5      ΟΙΝΟΗ-ΘΟΥΡΙΟ  2-1
3.  4-7      ΚΥΑΝΗ ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ-Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  1-2 
4.  6-3      ΣΤΕΡΝΑ - ΙΣΣΑΚΙΟ      0-1   
5. 10-9      ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ-ΣΟΦΙΚΟ 2-3 
           
         




Η τρίτη φάση του κυπέλλου ΕΠΣ Έβρου θα διεξαχθεί Τετάρτη 16 Νοεμβρίου 2016


Τετάρτη 16 Νοεμβρίου 2016 ώρα 14:30  

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1)ΕΘΝΙΚΟΣ -ΑΛΕΞ

2)ΦΕΡΕΣ-ΜΑΪΣΤΡΟΣ
3)ΑΝΘΕΙΑ-ΣΟΥΦΛΙ
4)ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
5)ΑΠΑΛΟΣ-ΧΙΛΗ
6)ΝΙΨΑ-ΔΟΡΙΣΚΟΣ

4η ΦΑΣΗ

1)1-3
2)2-5
3)6-4

5ηΦΑΣΗ

1)3-1
2)2

6η ΦΑΣΗ 

1-2
Οι αγώνες στην 6η Φάση  θα γίνουν διπλοί 

Οι ομάδες του  Βορείου Ομίλου θα αγωνιστούν την Τετάρτη  23 Νοεμβρίου 2016
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΕΔ- ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ

2.ΟΡΕΣΤΗΣ -ΟΙΝΟΗ
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ -ΘΥΕΛΛΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ
4.Α.Ο ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΙΣΑΑΚΙΟΥ
5.ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ  ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ  

4η ΦΑΣΗ  

1)1-3
2)2-5
3)4
 5η ΦΑΣΗ
1)1-3
2) 2

6 η ΦΑΣΗ 

1-2
Οι αγώνες στην 6η Φάση  θα γίνουν διπλοί 
Επιμέλεια: panos Thrakiotis



e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ