Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΥΧΕΡΟΥ 2017 LIVE ΚΥΡΙΑΚΗ 26-2 ΩΡΑ :13:00

Α Τοπικό ΕΠΣ Εβρου 2016-17 ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Τρίτη, 13 Σεπτεμβρίου 2016

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για τη νέα σεζόν.
Το πρωτάθλημα ξεκίνησε 2 Οκτωβρίου 2016

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜ
ΥΠΕΡ
ΚΑΤΑ

ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
39
39
7

ΑΕΔ
38
55
6

ΕΝ-ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟY
31
29
12

ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ*
22
30
20

ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
20
20
16

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
19
19
19

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
19
22
24

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ*
16
17
21

ΑΛΕΞ
15
19
29

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
15
12
26

ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ
3
4
59

ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
1
9
48

14η Αγωνιστική
                    
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ 2-1
ΑΛΕΞ -ΑΕΔ       1-6
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ        (ΑΝΑΒΟΛΗ)    
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΟΡΕΣΤΗΣ  0-7
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ   2-5
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ  1-0


Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Έβρου 2016-2017    www.thrakiotis.com 


   








Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Έβρου 2016-2017    www.thrakiotis.com 
1η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ                     2-0
ΑΛΕΞ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ                                        2-0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ     3-0      
ΑΕΔ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ                                    3-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ                     3-3   
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                              3-0 
                 
           
2η Αγωνιστική
              
ΑΛΕΞ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                                             0-1 
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ  1-3
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΑΕΔ                                                  0-8
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ                           0-2 
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΟΡΕΣΤΗΣ                                    1-4 
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ                                       0-0 
                    
3η Αγωνιστική
                    
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ -ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ         1-4
ΑΕΔ-ΑΛΕΞ                                                         2-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ                5-2     
ΟΡΕΣΤΗΣ -ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ                                         4-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ                                   3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ                                     0-2
          
4η Αγωνιστική
                      
ΑΕΔ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                                                   4-0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ    4-1
ΑΛΕΞ-ΟΡΕΣΤΗΣ                                                      0-2
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                              2-1
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ                                              0-4
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ                                      6-1
              
5η Αγωνιστική
          
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ - ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ                 0-2
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΑΕΔ                                              0-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ   0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΛΕΞ                                             2-1
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ                  0-1     
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ                                 1-2
                    
6η Αγωνιστική
        
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                                       2-1
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                       4-1
ΑΕΔ-ΕΘΝΙΚΟΣ                                                   4-0      
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ     2-1
ΑΛΕΞ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ                                            2-1
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ                         1-0
                
7η Αγωνιστική
                
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                               0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ                                        0-1
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ -ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ               1-0  
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΑΕΔ                                            1-6
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-  ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ      0-4
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ - ΑΛΕΞ                               1-1

   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                     1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ             1-0
ΟΡΕΣΤΗΣ -ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ                      7-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ         5-1
ΑΕΔ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ                      3-1
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΑΛΕΞ    3-0
                 
9η Αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ              1-1
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ                       0-3
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                 0-5
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΟΡΕΣΤΗΣ             1-2   
ΑΛΕΞ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ                 1-1
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΑΕΔ     0-2
                                            
10η Αγωνιστική
        
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ -ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                          0-1
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ -ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ                      2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ -ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ                     2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΛΕΞ                                  2-3
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ     1-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΕΔ                           2-2

11η Αγωνιστική
                      
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                             0-1
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ                   3-0
ΑΛΕΞ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ                                1-4
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ      2-3    
ΑΕΔ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                                    2-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΟΡΕΣΤΗΣ                   1-2
        Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Έβρου 2016-2017    www.thrakiotis.com 

12η Αγωνιστική
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ- ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ                    4-1
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΑΛΕΞ                                         0-6
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ- ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ     1-1    
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΑΕΔ                                      1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ- ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ                       1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-  ΟΡΕΣΤΗΣ                               0-2
                 
           
13η Αγωνιστική
              
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΛΕΞ                                             1-1
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ  1-0
ΑΕΔ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ                                                9-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ                         3-2
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ                                   2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ-  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                                     0-2
                    
14η Αγωνιστική
                    
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ    2-1
ΑΛΕΞ -ΑΕΔ                                                 1-6
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ          ΑΝΑΒΟΛΗ  
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΟΡΕΣΤΗΣ                                  0-7
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ                           2-5
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ                             1-0
          
15η Αγωνιστική
                      
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΕΔ         
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΑΛΕΞ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
              
16η Αγωνιστική
          
 ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΑΕΔ-ΟΡΕΣΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΛΕΞ-ΕΘΝΙΚΟΣ    
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ- ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ        
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ           
                    
17η Αγωνιστική
        
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ    
ΕΘΝΙΚΟΣ- ΑΕΔ                 
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΑΛΕΞ
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
                
18η Αγωνιστική
                
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ      
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ        
ΑΕΔ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ  
ΑΛΕΞ -ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
19η Αγωνιστική
   
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ- ΟΡΕΣΤΗΣ     
ΜΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ    
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΕΔ       
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΑΛΕΞ 
                 
20η Αγωνιστική

ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ     
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΛΕΞ
ΑΕΔ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
                                            
21η Αγωνιστική
        
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ 
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΕΔ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ 

22η Αγωνιστική
                      
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ - ΑΛΕΞ   
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ      
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΔ-
ΟΡΕΣΤΗΣ-  ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ 
Επιμέλεια: panos Thrakiotis

e-mail:  pthrakiotis@mail.com

 ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ

  Διαβάστηκε

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ