Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Κυριακή, 5 Ιουνίου 2016

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής όλων των ομίλων και τις ομάδες που πήραν το εισιτήριο ανόδου προς τη Γ εθνική

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης 3-0
ΑΕ Διδυμότειχου – Δόξα Προσκυνητών 3-2

Βαθμολογία
(Γ) Ορφέας Ξάνθης 9-10, 9 
(Γ) Δόξα Προσκυνητών 8-8, 9 
ΑΕ Διδυμοτείχου 7-8, 8
Ηρακλής Καβάλας  9-7, 8

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Δόξα Πετρούσας – Μακεδονικός 3-0

Βαθμολογία
(Γ) ΑΟ Καρδίας 14-5, 15 
(Γ) Απόλλων Παραλιμνίου 8-5, 7 
Μακεδονικός 5-7, 7
Δόξα Πετρούσας 7-17, 3

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλμωπός Αριδαίας – Στρατώνι 2-0
ΦΑΣ Νάουσα – Πάικο Γουμένισσας 7-3

Βαθμολογία
(Γ) Αλμωπός Αριδαίας 13-3, 14 
(Γ) ΦΑΣ Νάουσα 15-7, 11 
Στρατώνι 6-6, 8
Πάικο Γουμένισσας 3-21, 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα 4-3
AΕ Ποντίων Βατολάκκου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

Βαθμολογία
(Γ) Μακεδονικός Φούφα 9-5, 14 
(Γ) ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 7-6, 11 
Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα 10-10, 7
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-9, 1

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Πετριτή – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 2-2
ΑΟ Βελισσαρίου – Δόξα Γαρδικίου 4-1

Βαθμολογία
(Γ) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 14-7, 11 
(Γ) Αστέρας Πετριτή 7-8, 10 
ΑΟ Βελισσαρίου 11-7, 9
Δόξα Γαρδικίου 6-16, 4


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Σεβαστής 2-1
Ηρακλής Βόλου – ΑΟ Σελλάνων 1-3

Βαθμολογία
(Γ) Απόλλων Λάρισας 12-3, 16 
(Γ) Διαγόρας Σεβαστής 11-5, 11 
ΑΟ Σελλάνων 6-10, 7
Ηρακλής Βόλου 4-15, 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος Καρπενησίου – Ολυμπιακός Λαμίας 1-3
Θήβα – Ιστιαία 0-0

Βαθμολογία
(Γ) Θήβα 11-4, 14 
(Γ) Ιστιαία 12-5, 10 
Ολυμπιακός Λαμίας 8-8, 10
Αίολος Καρπενησίου 5-19, 0

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τηλυκράτης – Αστέρας Ιτέας 3-2
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακία Κωστακίων 0-1

Βαθμολογία
(Γ) Τηλυκράτης 14-4, 14 
(Γ) Αμβρακία Κωστακίων 11-9, 11 
Ναυπακτιακός Αστέρας 5-8, 6
Αστέρας Ιτέας 10-19, 3

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Κορυδαλλού – Προοδευτική 1-1
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 1-4

Βαθμολογία
(Γ) Προοδευτική 8-2, 11 
(Γ) Άγιος Ιερόθεος 10-5, 11 
Αετός Κορυδαλλού 7-8, 5
Αιγάλεω 5-15, 3

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Αιγείρος Μυστεγνών – Ποσειδών Καρδαμύλων 4-1
Πανθηραϊκός – Ρόδος 1-2

Βαθμολογία
(Γ) Ρόδος 19-2, 18 
(Γ) Πανθηραϊκός 8-4, 10 
Ποσειδών Καρδαμύλων 3-14, 4
Αιγείρος Μυστεγνών 6-16, 1
* Το σωματείο Αίγειρος Μυστεγνών έχει -2 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ


11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Ζευγολατιού – Πυθαγόρας 1-0
Θύελλα Ραφήνας – Ζωφριά 3-0

Βαθμολογία
(Γ) Θύελλα Ραφήνας 11-0, 14
(Γ) ΑΟ Ζευγολατιού 8-5, 13 
Ζωφριά 5-12, 4
Πυθαγόρας 3-10, 3

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Εικοσιμίας 7-1
Αχαϊκή – ΑΟ Τσιλιβή 4-0

Βαθμολογία
(Γ) Αστέρας Αμαλιάδας 16-5, 13 
(Γ) Αχαϊκή 12-5, 13 
ΑΟ Τσιλιβή 10-11, 8
ΑΟ Εικοσιμίας 4-21, 0

13ος ΟΜΙΛΟΣ
Ολυμπιακός Γυθείου – Τσικλητήρας Πύλου 1-1
ΑΕ Λέρνας – Δόξα Μεγαλόπολης 0-1

Βαθμολογία
(Γ) Τσικλητήρας Πύλου 6-2, 11 
(Γ) Δόξα Μεγαλόπολης 9-7, 11 
ΑΕ Λέρνας 5-5, 8
Ολυμπιακός Γυθείου 4-10, 2

14ος ΟΜΙΛΟΣ
Άρης Περιβολίων – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-1
ΠΟ Ατσαλένιου – ΟΦ Ιεράπετρας 2-0

Βαθμολογία
(Γ) ΠΟ Ατσαλένιου 11-4, 11 
(Γ) ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 6-6, 10 
Άρης Περιβολίων 6-10, 7
ΟΦ Ιεράπετρας 3-6, 5


 Επιμέλεια: panos Thrakiotis
e-mail:  pthrakiotis@mail.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ