Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΛΕΙ-ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ-ΑΟΥΤ

Πέμπτη, 16 Απριλίου 2015

Με την ΑΕ Διδυμοτείχου να παίρνει το διπλό μέσα στους Καππαδόκες, ξέφυγε πέντε βαθμούς και καλπάζει  για τον τίτλο του πρωταθλητή Α ΕΒΡΟΥ 2014-15
 Σπουδαία διπλά σημείωσαν Ομόνοια Λυκόφης και Άλεξ 
Πλέι -οφ 3η Αγωνιστική - 
Τετάρτη 15 Απριλίου 





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ   (3η Αγωνιστική )



ΑΕ Διδυμοτείχου 12
ΑΟΚαππαδοκίας 7 
Ένωση Ανθείας Αριστείνου 4
Άρδας Καστανεών 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18-4-15 ΩΡΑ 5:00
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ-ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
.......................................................................................................................................................



play out  2η αγωνιστική Νότιος Ομιλος ΤΕΤΑΡΤΗ 15-4-15 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΛΕΞ.... 2-3   

ΑΠΑΛΟΣ-ΑΒΑΝΤΑΣ.....0-2  

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΛΥΚΟΦΗ...... 0-1  

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
3.  Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 39 
4. ΑΛΕΞ 32
5.  Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 31 
6. Ομόνοια Λυκόφης 26 
7. Ατρόμητος Άβαντα 22 
8. Νίκη Απαλού 18
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-15 ΩΡΑ 5:00
 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ -ΑΠΑΛΟΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΒΑΝΤΑΣ
ΑΛΕΞ-ΛΥΚΟΦΗ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ   
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 15-4-15 


 ΝΕΟΧΩΡΙ-ΚΥΠΡΙΝΟΣ.... 0-2 

 ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ-ΚΥΑΝΗ.... 1-0 

 ΟΡΕΣΤΗΣ-ΡΙΖΙΑ.... 0-3 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

3. Ορέστης Ορεστιάδας 29 
4. Α.Ο Νεοχωρίου 28
5.  ΠΑΕ Ριζίων 29  
6.  Ένωσή Κυανής-Ασβεστάδων 20
7. Θύελλα Κυπρίνου 18    
8.Αναγέννηση Μεταξάδων  15 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-15 ΩΡΑ  5:00
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΚΥΑΝΗ
ΚΥΠΡΙΝΟΣ-ΡΙΖΙΑ



 pthrakiotis@mail.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ