Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

LIVE TRAFFIC

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΩΝ ΠΛΕΙ-ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ Α΄ ΕΒΡΟΥ

Τρίτη, 14 Απριλίου 2015

Αύριο η 3η αγωνιστική για τα πλέι -οφ και η δεύτερη των πλέι-άουτ στα γήπεδα του Έβρου ώρα έναρξης 17:00 δείτε το πρόγραμμα 

Πλέι -οφ 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 15 Απριλίου ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00


Άνθεια - Καστανιές  ....

Καππαδοκία - Διδυμότειχο ....

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΟΦ 
ΑΕ Διδυμοτείχου 9
ΑΟΚαππαδοκίας 7 
Ένωση Ανθείας Αριστείνου 1
Άρδας Καστανεών 0

1η Αγωνιστική Σάββατο 4 Απριλίου:
Καππαδοκία – Καστανιές  1-0 
Διδυμότειχο – Άνθεια 2-0

2η Αγωνιστική - Τετάρτη 8 Απριλίου
Καστανιές - Διδυμότειχο 0-2
Άνθεια – Καππαδοκία 2-2



play out  2η αγωνιστική Νότιος Ομιλος ΤΕΤΑΡΤΗ 15-4-15 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΛΕΞ....

ΑΠΑΛΟΣ-ΑΒΑΝΤΑΣ......

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΛΥΚΟΦΗ......

1η Αγωνιστική Νότιος Όμιλος - Σάββατο 4 Απριλίου:

Άβαντας – Ιπποκράτης 1-2
ΑΛΕΞ - Ποντιακός 2-2 
Λυκόφη – Απαλός 2-3 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3.  Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 39 
4. Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 31 
5.  ΑΛΕΞ 29
6. Ομόνοια Λυκόφης 23 
7. Ατρόμητος Άβαντα 19  
8. Νίκη Απαλού 18

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 15-4-15  ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00


 ΝΕΟΧΩΡΙ-ΚΥΠΡΙΝΟΣ....

 ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ-ΚΥΑΝΗ....

 ΟΡΕΣΤΗΣ-ΡΙΖΙΑ....


1η Αγωνιστική Βόρειος Όμιλος - Σάββατο 4 Απριλίου

Κυανή - Νεοχώρι  --1-0
Κυπρίνος  – Ορέστης -- 1-0
Ρίζια – Μεταξάδες  -- 3-0


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 




3. Ορέστης Ορεστιάδας 29 
4. Α.Ο Νεοχωρίου 28
5.  ΠΑΕ Ριζίων 26  
6.  Ένωσή Κυανής-Ασβεστάδων 20
7. Θύελλα Κυπρίνου 15    
8.Αναγέννηση Μεταξάδων  12 
 pthrakiotis@mail.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ