latest Post

Α ΕΒΡΟΥ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΒΡΟΥ Α΄Β΄Γ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 14-15-3-2015

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

15/3, 15:00, Γήπεδο Χιλής: Χιλή - ΑΕΚ Έβρου  (Σουμάκας, Ευαγγελόπουλος, Γιαννόπουλος)
15/3, 11:00, Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα - Δορίσκος  (Σημίδης, Κίτσος Χρ, Ουζουνίδης)
14/3, 15:00, Γήπεδο ΚΤΕΟ: Α.Ο. Μάκρης - Αραράτ (Κτιστόπουλος, Τουντζιαράκης, Κωνσταντινίδης)
14/3, 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: Αρίστεινο - Α.Σ. Πέπλου (Δερμεντζόγλου, Αποστολίδης, Στατούδης)

Ρεπό: Α.Ο. Μοναστηριακίου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 14 αγώνες)
1. Α.Ο.Μαΐστρου 33
2. Π.Α.Ε.Νίψας 31
3. ΑΟ Αρίστεινου 20
4. Α.Ο. Δορίσκου 19
5. ΑΟ Μοναστηρακιου 19
6. Ένωση Αρμενίων Αραράτ 19
7. Μάκρη 15
8. ΑΕΚ Έβρου 13
9. Αγνάντια 10
10.Πέπλος 10
11.Ασπίδα Βρυσούλας 8

* Αρίστεινο και Μαΐστρος έχουν αγώνα λιγότερο

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
15/3, 15:00, Γήπεδο Πραγγιού: Άρης Πραγγίου - Θύελλα Παλιουρίου (Δαλαμπουρας, Σταγκόπουλος, Τρύπης)
14/3, 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού - Σιδηρώ  (Πεχλεβανούδης, Δαλής, Τοκμακίδης)
14/3, 15:00, Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Α.Ο Κορνοφωλιάς - Ασπιδά Θουρίου (Σιβούδης, Γιασλάς, Παπαδόπουλος)
15/3, 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Δόξα Δόξης - Ακρίτας Δαδιάς  (Σκινδρής, Δαλής, Χριστίδου)
Ο.Φ. Ισαακίου - Βασιλεύς Κάρολος 3-0 α.α.
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 13 ΑΓΩΝΕΣ)
1. Ασπίς Θουρίου 31
2. ΟΦ Ισαακίου 29
3. ΑΟ Κορνοφωλιάς 26
4. Ακρίτας Δαδιάς 21
5. Θύελλα Παλιουρίου 20
6. Ορφέας Σοφικού 20
7. Πυρσός Σιδηρού 13
8. Δόξα Ελληνοχωρίου 11
9. Άρης Πραγγίου 6
10.Δόξα Δόξας 7
11.Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ* -6
* Οι Ο.Φ.Ισαακίου και Ασπίδα Θουρίου έχουν ένα αγώνα λιγότερο
** Ο Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ αποχώρησε από το πρωτάθλημα




Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
15/3, 11:00, Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου - Ακρίτας Νέας Βύσσας  (Σκινδρής, Δαλαμπόυρας, Τσίκας)
15/3, 15:00, Γήπεδο Πύργου: Α.Σ. Πύργος - Δόξα Ορεστιάδας  (Κεσούδης, Κοκοτός, Χαλκιάς)
15/3, 15:00, Γήπεδο Αμπελακίων:  Α.Μ.Ο.Αμπελακίων - Ακρίτας Ορμενίου  (Τσουλίδης, Σταφυλάς, Χαραλαμπίδης)
15/3, 15:00, Γήπεδο Πενταλόφου: Π.Α.Ε. Πενταλόφου - Ένωση Οινόης  (Πεχλεβανούδης, Θεοδωρακέλης, Τσίκας)
Ρεπό: Δόξα Στέρνας, Ηρακλής Σαγήνης


Κάντε like στην σελίδα μας στο Facebook Κάντε τα σχόλιά σας στο pthrakiotis@mail.com

About Panos thrakiotis 1

Panos thrakiotis 1
Recommended Posts × +

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΕΝΑ ΝΕΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΑΘΛΗΣΗΣ

Φανταστικό γκολ