Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-8-2-2015

Κυριακή, 8 Φεβρουαρίου 2015

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ όλων των κατηγοριών 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ένωση Κυανής Ασβεστάδων - Άρδας Καστανεών  0-1
Ατρόμητος Ασπρονερίου - Αναγέννηση Μεταξάδων 2-2
Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου - A.E. Διδυμοτείχου 1-1
Ορέστης Ορεστιάδας - Α.O. Νεοχωρίου 3-0

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, Κυριακή )
Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Ποντιακός  1-0 
Γήπεδο Χώρας Σαμοθράκης: ΣΑΟΣ Σαμοθράκης - Α.Ο.Καππαδοκών  0-5 
Γήπεδο Αρδανίου: Θράκη Φερρών - Α.Ο.Αλεξανδρούπολης  2-8
Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης - Ιπποκράτης  1-0  βιντεο
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα - Νίκη Απαλού  1-0 


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος-Νίψα  0-5 
Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη - Βρυσούλα  3-3
Γήπεδο Μ. Αετών: Αραράτ-Αγνάντια  2-1
Γήπεδο Αριστείνου: Αρίστεινο-Μαΐστρος  ΑΝΑΒΟΛΗ 
Γήπεδο Λουτρών: Μοναστηράκι- ΑΕΚ Έβρου  2-1
Ρεπό: Δορίσκος

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Λαβάρων: Σιδηρώ - Δαδιά 1-0 
Γήπεδο Θουρίου: Θούριο - Ελληνοχώρι  6-0
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου-Βασιλεύς Κάρολος 3-0 α.α.
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Κορνοφωλιά - Δόξα Δόξης 3-0 
Γήπεδο Σοφικόύ: Σοφικό-Ισαάκιο 0-1 
Ρεπό: Παλιούρι

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης-Ένωση Οινόης  1-1
Γήπεδο Φυλακίου: Φυλάκιο-ΠΑΕ Πεντάλοφος  ΑΝΑΒΟΛΗ 
Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας-Δόξα Στέρνας  1-1
Ακρίτας Ν. Βύσσας-Ακρίτας Ορμενίου 5-0
Πύργος-Α.Μ.Ο.Αμπελακίων  4-2

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ