Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Πέμπτη, 26 Φεβρουαρίου 2015

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 28 Φεβρουαρίου- 1 Μαρτίου 2015


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο-Ωρα 15:00)
Άρδας Καστανεών - Αναγέννηση Μεταξάδων
ΠΑΕ Ριζίων - Α.O. Νεοχωρίου
Ένωση Κυανής Ασβεστάδων - Θύελλα Κυπρίνου
Ορέστης Ορεστιάδας - Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ρεπό: A.E. Διδυμοτείχου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΚΛΙΚ ΕΔΩ

 Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Κυριακή-Ωρα 15:00)
Α.Ο.Αλεξανδρούπολης - Ποντιακός
Α.Ο.Καππαδοκών - Νίκη Απαλού
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου - Ιπποκράτης
ΣΑΟΣ Σαμοθράκης - Ομόνοια Λυκόφης
 Ατρόμητος Άβαντα - Θράκη Φερρών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΚΛΙΚ ΕΔΩ

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ-
Α' ΟΜΙΛΟΣ (14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 
Δορίσκος - Νίψα
 Αραράτ - ΑΕΚ Έβρου
Αρίστεινο - Μάκρη
Μαΐστρος - Αγνάντια
Πέπλος - Μοναστηράκι
Ρεπό: Βρυσούλα
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
 Β' ΟΜΙΛΟΣ (13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 
Παλιούρι - Σοφικό
Θούριο - Δόξα Δόξης
Ελληνοχώρι - Ισαάκιο
Άρης Πραγγίου - Κορνοφωλιά
Βασιλεύς Κάρολος - Δαδιά 0-3 α.α.
Ρεπό: Σιδηρώ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
 Γ' ΟΜΙΛΟΣ 
(13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Δόξα Στέρνας - ΠΑΕ Πεντάλοφος
Ηρακλής Σαγήνης - Πύργος
Δόξα Ορεστιάδας - Α.Μ.Ο.Αμπελακίων
 Ένωση Οινόης - Ακρίτας Ορμενίου

Ρεπό: Ν. Βύσσα, Φυλάκιο

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΛΙΚ ΕΔΩ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ