Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 21 Φεβρουαρίου 2015

Μεγάλη νίκη έκπληξη μέσα στα Γιαννιτσά από την Καστοριά 1-2 ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης έχασε από τον πρωτοπόρο Πανσερραϊκό με 1-0 ο Έβρος Σουφλίου 0-0 μέσα στον Φιλώτα ο Ακροπόταμος άλλη μια νίκη με 1-0 αυτήν τη φορά τον Καμπανιακό μέσα στον  Ακροπόταμο , η Καβάλα στα τελευταία λεπτά πήρε το τρίποντο και είναι κοντά στην κορυφή με Πανσερραϊκό,  και Άρη 

                            Aγωνιστική (19η- 21/2/Σάββατο):
Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0  τελικό 
Άρης Ακροποτάμου-Καμπανιακός  1-0   τελικο
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ορφέας Ελευθερούπολης  1-0  Τελικό 
Πανσερραϊκός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης  1-0  τελικο
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου  2-1  τελικό  
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Καστοριά  1-2  τελικο
Απόλλων Αρναίας-Καβάλα  0-1Τελικο 
Θύελλα Φιλώτα-Έβρος Σουφλίου  0-0  τελικό 


                                     Η βαθμολογία 19η αγωνιστική έχει ως εξής

1. Πανσερραϊκός    44
2. Άρης Θεσσαλονίκης    43
3. ΑΟ Καβάλας      42
4. 
Δόξα Δράμας    33
5.Καμπανιακός    30
6. Θύελλα Φιλώτα    29
7.Εθνικός Αλεξανδρούπολης    26 
8 Ηρακλής Αμπελοκήπων    26
9. Εθνικός Αγιονερίου    24
10. Άρης Ακροποτάμου    24
11.Έβρος Σουφλίου    23
12.Βυζάντιο Κοκκινοχώματος    21
13. Αναγέννηση Γιαννιτσών    16
14. 
Ορφέας Ελευθερούπολης   14
15. Απόλλων Αρναίας    13
16. Καστοριά    9


ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ 
01/03/2015, 15:00
Δόξα Δράμας-Άρης
(Γηπ. Δόξας)
01/03/2015, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Αμπελοκήπων)
01/03/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου-Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Κιλκίς)
01/03/2015, 15:00
Καμπανιακός-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Στ. Καμπανιακού)
01/03/2015, 15:00
Καστοριά-Απόλλων Αρναίας
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
01/03/2015, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης-Πανσερραϊκός
(Δημ. Ελευθερούπολης)
01/03/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ-Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
01/03/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Ορεστιάδας)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ