Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΣΟΥΦΛΙ

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 18ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κυριακή, 15 Φεβρουαρίου 2015

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΗΣ 18ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  1ος ΟΜΙΛΟΣ


Εθνικός Αγιονερίου-Άρης ---  0-1
Τσέτσιλας (Γρεβενών), Ιωαννίδης (Κοζάνης), Στεφούλης (Γρεβενών)

Καμπανιακός-Ηρακλής Αμπελοκήπων --- 2-2
Ρούσης, Κόκκαλης, Τσιγγινές (Θεσσαλίας)

Καστοριά-Δόξα Δράμας--- 0-1
Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος (Φλώρινας), Κεσίσογλου (Πέλλας)

Ορφέας Ελευθερούπολη-Άρης Ακροποτάμου ---  0-1
Μελιτζανίδης, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Καβάλα-Αναγέννηση Γιαννιτσών ---  2-0
Κουναλάκης (Ξάνθης), Δημητριάδης (Θράκης), Κούλα (Ξάνθης)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος ---- 2-1
Τρακαλιάνης, Καμπούρης, Κρυωνάς (Σερρών)

Εβρος Σουφλίου-Απόλλων Αρναίας----- 1-2
Παρχαρίδης (Δράμας), Ζιγκερίδης (Σερρών), Καμπερίδης (Καβάλας)

Πανσερραϊκός-Θύελλα Φιλώτα----  2-0


                       Η βαθμολογία 18 η αγωνιστική εχει ως εξής

1. Πανσερραϊκός    41
2. Άρης Θεσσαλονίκης    40
3. ΑΟ Καβάλας      39
4.
 Καμπανιακός    30
5.Θύελλα Φιλώτα    28
6. Δόξα Δράμας    27 
7.Εθνικός Αλεξανδρούπολης    26* 
8 Ηρακλής Αμπελοκήπων    26
9. Εθνικός Αγιονερίου    24
10. Έβρος Σουφλίου    22*
11.Άρης Ακροποτάμου    18*
12.Βυζάντιο Κοκκινοχώματος    18
13. Αναγέννηση Γιαννιτσών    16
14. 
Ορφέας Ελευθερούπολης   14
15. Απόλλων Αρναίας    12
16. Καστοριά    6


                                                              Με το κόκκινο οι ομάδες που αποχαιρετούν την κατηγορία 

Ο Εβρος Σουφλίου η Δόξα Δράμα,  ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης και ο Άρης Ακροποτάμου έχουν από ένα αγώνα λιγότερο

   ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
 
21/02/2015, 00:00
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου
21/02/2015, 00:00
Αρης Ακροποτάμου-Καμπανιακός
 
21/02/2015, 00:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Καστοριά
21/02/2015, 00:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ορφέας Ελευθερούπολης
 
21/02/2015, 00:00
Απόλλων Αρναίας-Καβάλα ΑΟ
21/02/2015, 00:00
Πανσερραϊκός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
 
21/02/2015, 00:00
Θύελλα Φιλώτα-Εβρος Σουφλίου

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ