Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Η 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΘΕΜΑ ΓΗΠΕΔΟΥ Ο ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ !!!

Παρασκευή, 6 Φεβρουαρίου 2015


Ο Έβρος Σουφλίου μετά τις σοβαρές καταστροφές από τις  πλημμύρες  που υπέστη το γήπεδο ¨Δημήτρης Μπακιρτζής" ,καλείται  να ταξιδέψει στα Γιαννιτσά την Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015  για να αντιμετωπίσει την τοπική ομάδα στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής .
  Μεγάλο θέμα πλέον προκύπτει που θα δηλώσει έδρα ο Εβρος Σουφλίου για τα εντός έδρας παιχνίδια.

Να θυμίσουμε ότι την Τετάρτη 11 Φεβρουαρίου είναι προγραμματισμένο το αναβληθέν παιχνίδι με τη Δόξα Δράμας και  Κυριακή 15 Φεβρουαρίου υποδέχεται τον Απόλλωνα Αρναίας.....

Ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης με νέο προπονητή στο τιμόνι ( Βασίλης Τσιομλεκίδηςταξιδεύει στον Ακροπόταμο και θέλει να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα.

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της 17ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής.
Μετά από αίτημα της αστυνομίας, ο αγώνας Αρης - Καμπανιακός μετατέθηκε από την Κυριακή για το Σάββατο στις 3μ.μ., λόγω της διεξαγωγής της συνάντησης ΠΑΟΚ-Ολυμπιακού και των αυξημένων αστυνομικών μέτρων (θα χρησιμοποιηθούν βάσει της επίσημης ανακοίνωσης 300 αστυνομικοί).
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 7/2
Άρης-Καμπανιακός
Κουμπαράκης, Δημητριάδης (Θράκης), Κούλα (Ξάνθης)
Κυριακή 8/2
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Έβρος Σουφλίου 
Τζουμαλάκης, Κρυωνάς (Σερρών), Μηναδάκης (Καβάλας)
Άρης Ακροποτάμου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 
Δραγούσης (Κιλκίς), Αινάλης, Μιχαηλίδης (Μακεδονίας)
Εθνικός Αγιονερίου- Καστοριά 
Γκουγκούδης, Γκαϊταντζής, Καμπούρης (Σερρών)
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Ορφέας Ελευθερούπολης
Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Κεσίσογλου (Πέλλας)
Δόξα Δράμας-Καβάλα
Φωτιάς, Δεμερτζής Χρ., Δεμερτζής Ν. (Πέλλας)
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα 
Θεολόγου (Πέλλας), Συμεωνίδης, Καζατσκίδης (Μακεδονίας)
Απόλλων Αρναίας-Πανσερραϊκός 
Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ