Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Ολα τα παιχνίδια Β ΕΒΡΟΥ 14-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

Παρασκευή, 13 Φεβρουαρίου 2015

Όλα τα παιχνίδια Β ΕΒΡΟΥ  14-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Μαΐστρου: 
Μαΐστρος - Αραράτ (Σάββατο 14/2, ώρα 15:00) (ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ,ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ)
Γήπεδο Αγνάντιας: 
Αγνάντια - Δορίσκος  (Κυριακή 15/2, ώρα 11:00) (ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΧΑΛΚΙΑΣ,ΓΙΑΣΛΑΣ)
Γήπεδο Πόρου: 
Βρυσούλα - Πέπλος  (Κυριακή 15/2, ώρα 11:00) (ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΠΕΓΙΟΣ)
Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου - Αρίστεινο (Κυριακή 15/2, ώρα 11:00) (ΣΟΥΜΑΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Λουτρών: 
Μοναστηράκι - Μάκρη (Κυριακή 15/2, ώρα 15:00) (ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ ΧΡ.,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)
Ρεπό: Νίψα


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: 
Κορνοφωλιά - Παλιούρι (Σάββατο 14/2, ώρα 15:00) (ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΓΙΑΣΛΑΣ)
Γήπεδο Κυπρίνου: 
Δόξα Δόξης - Άρης Πραγγίου (Κυριακή 15/2, ώρα 15:00) (ΔΑΛΗΣ, ΚΟΚΟΤΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΕΛΗΣ)
Βασιλεύς Κάρολος- Θούριο 0-3 άνευ.α.
Γήπεδο Κυανής: 
Ισαάκιο - Σιδηρώ (Κυριακή 15/2, ώρα 15:00) (ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ)
Γήπεδο Δαδιάς: 
Δαδιά - Ελληνοχώρι (Κυριακή 15/2, ώρα 15:00) (ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ)
Ρεπό:Σοφικό


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Πενταλόφου:
 ΠΑΕ Πεντάλοφος - Ακρίτας Ν. Βύσσας (Σάββατο 14/2, ώρα 15:00) (ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ,ΤΣΙΚΑΣ)
Γήπεδο Αμπελακίων: 
Αμπελάκια - Ηρακλής Σαγήνης (Σάββατο 14/2, ώρα 15:00) (ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ, ΔΑΛΗΣ, ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ)
Γήπεδο Οινόης: 
Ένωση Οινόης - Δόξα Ορεστιάδας (Κυριακή 15/2, ώρα 11:00) (ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ, ΚΕΣΣΟΥΔΗΣ)
Γήπεδο Ριζίων: 
Ακρίτας Ορμενίου - Δόξα Στέρνας (Κυριακή 15/2, ώρα 15:00) (ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ,ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ)
Ρεπό: Πύργος, Φυλάκιο

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ