Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
HOME

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-0

0 σχόλια
Ακροπόταμος
Την ήττα με σκορ 1-0 γνώρισε ο Εθνικός στο εξ αναβολής παιχνίδι της 17ης αγωνιστικής με αντίπαλο τον Άρη Ακροποτάμου.
Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης σημείωσε ο Βλάχος στο 38ο λεπτό αφού πρώτα ο Εθνικός  είχε μια καλή ευκαιρία με τον Σιβούδη και ο Άρης άλλες δύο να ανοίξει το σκορ.
Με το ξεκίνημα του ημιχρόνου ο Εθνικός πραγματοποίησε δύο αλλαγές με τους Μαμούτ και Σιμτσάκη να αντικαθιστούν τους Κοσκολό και Αμπραχαμιάν αντίστοιχα.
ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ (Άκης Βάβαλης): Κωνσταντάκος, Ρετζινές, Καμπερίδης, Μαυροκεφαλίδης, Κωνσταντινίδης, Σολακίδης, Βλάχος (85’ Ζωγραφάκης), Σπαγκοεργκίεφ (75’ Γιαλαμής), Σπάνγκο Γιόντε (50’ Χιδανασβίλι), Παπαδόπουλος, Αποστολίδης
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (Βασίλης Τσιομλεκίδης): Συριτούδης, Λειβαδιώτης, Αμπραχαμιάν (53’ Σημιτζάκης), Δούπας, Μπαρμπαγιάννης, Κοσκολός (53’ Μαμούτ), Σιβούδης (69’ Σαραντάκης), Τορομανίδης, Γκαϊδατζής, Θεοδωράκης, Πελτέκης
 Πλέον από σήμερα ξεκινά η προετοιμασία του Εθνικού για ακόμη ένα εκτός έδρας δύσκολο παιχνίδι με αντίπαλο τον Πανσερραϊκό το προσεχές Σάββατο.
Οι παίκτες του Εθνικού  πλέον καλούνται να αντιμετωπίσουν και την κούραση αφού μέσα σε διάστημα 6 ημερών θα δώσουν 3 παιχνίδια!

Σημαντικά παιχνίδια διεξάγονται το ερχόμενο Σάββατο 21-2 στον 1ο  όμιλο της Γ Εθνικής κατηγορίας για την 19η αγωνιστική
21/02/2015, 15:00