Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
HOME

ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΛΥΚΟΦΗ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1-0

0 σχόλια
Στη Λυκόφη πραγματοποιήθηκε ο αγώνας Ομόνοιας Λυκόφης -Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής ΕΠΣ Έβρου για την Α κατηγορία  Νότιος  όμιλος .
Σε ένα βαρύ γήπεδο  με το ψιλόβροχο να είναι παρόν από το πρώτο λεπτό ,οι παίκτες προσπάθησαν  έδειξαν διάθεση να παίξουν μπάλα όμως το ο βαρύς αγωνιστικός χώρος δυσκόλεψε τις προσπάθειες .
Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο οδήγησε τις ομάδες στα αποδυτήρια ισόπαλες με 0-0 .
Στο 55΄είχαμε και την φάση του αγώνα που έκρινε και το τελικό αποτέλεσμα ,ο τερματοφύλακας της Λυκόφης πραγματοποίησε ελεύθερο ...
ο αμυντικός του Ιπποκράτη διώχνει τη μπάλα προς τα πίσω
θα γίνει κάτοχος ο επιθετικός της Λυκόφης Δεμιράκος ο επόπτης έχει σηκωμένη τη σημαία για οφσάιντ,ο Δεμιράκος συνεχίζει σουτάρει και η μπάλα στα δίχτυα!!!!

Διαμαρτυρίες  έντονες για την απόφαση του επόπτη από τους παίκτες των γηπεδούχων,

ο επόπτης εξηγεί στο ρέφερι ότι μάλλον έκανε λάθος που σήκωσε το σημαιάκι
και κατακυρώνουν το τέρμα
για να έχουμε τις διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων και να εισπράττει την κίτρινη κάρτα ο τερματοφύλακας του Ιπποκράτη ΑΪΝΔΕΛΗΣ