Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
HOME

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1 ΚΥΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ LIVE TELIKO

0 σχόλια
82' Απίστευτη ευκαιρία για τον Ηρακλή με τον Περόνε να μην προλαβαίνει να κάνει σωστά την προβολή για να στείλει την μπάλα στα δίχτυα

80' Ευκαιρία για τον Ηρακλή με τον Θεοδωρόπουλο να προλαβαίνει τον Περόνε σε τετ α τετ

79' ΓΚΟΛ για τον Ηρακλή με τον Κυριακίδη μετά από φάση διαρκείας στέλνει από κοντά την μπάλα στα δίχτυα και κάνει το 1-1

64′: Ο Περόνε κάνει εκπληκτική ενέργεια από τα δεξιά αλλά χάνει την ισοροπία του και πέφτει λίγο πριν τελειώσει την φάση.
-Κάρτα στον Στάμου.
57′: Κόρνερ από τον Πουρτουλίδη, ο Στάμου παίρνει την κεφαλιά αλλά ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει.
49' ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης Λανθασμένη έξοδος του Χουάντερσον και ο Γκοϊάν με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

Δύο αλλαγές για τον Ηρακλή. Πρώτη εμφάνιση του Ηλία Τσιλιγκίρη με τα «κυανόλευκα» που μπαίνει στην θέση του Αγγελούδη και στην θέση του Πασά περνάει ο Ρομάνο.

ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

-Έχουν κατέβει και τα δύο πανό από τα κάγκελα του γηπέδου. Ο Μάνταλος και οι βοηθοί του βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο.
-Στα αποδυτήρια ξανά ο Μάνταλος με τους βοηθούς του.

-Ξανά στα κάγκελα τα δύο πανό. Ο Μάνταλος δεν ξεκινάει το παιχνίδι αν δεν κατέβουν τα πανό.
B” ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.
45+1′: Σουτ του Φερντίν αποκρούει σε κόρνερ ο Χουάντερσον και στη συνέχεια νέο σουτ του παίκτη του Αστέρα περνάει άουτ.
45′: Επικίνδυνο σουτ του Μπαράλες έξω από την περιοχή περνάει άουτ.
44′: Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Κάθετη του Πουρτουλίδη για τον Περόνε που μπήκε από τα δεξιά έκανε την παράλληλη σέντρα για τον Πασά ο οποίος ήταν ένα βήμα πίσω από την μπάλα.
Κίτρινη κάρτα στον Ρόλλε,παιχνίδι κέντρου από τις δύο ομάδες
24′: Στην πλάτη της άμυνας βγαίνει ο Φερντίν κάνει το σουτ αλλά ο Χουάντερσον αποκρούει.
11′: Ένα σουτ του Φερνάντεζ περνάει πολλά μέτρα άουτ.
Στο 8΄ η  ευκαιρία για τον Ηρακλή με τον Νίκο Αγγελούδη,θα πλασάρει ανενόχλητος από το ύψος του πέναλτι πάνω στον Θεοδωρόπουλο.
ΗΡΑΚΛΗΣ (Ν. Παπαδόπουλος): Χουάντερσον, Σαραμαντάς, Κυριακίδης, Στάμου, Ζιαμπάρης, Ιντζόγλου, Πουρτουλίδης, Πασάς, Τσιλιανίδης, Αγγελούδης, Περόνε.
Στον πάγκο: Γιαννίκογλου, Μπαρτολίνι, Ρομάνο, Μπουκουβάλας, Βαλεριάνος, Τσιλιγκίρης, Ζαμπάζης.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Σ. Βεργέτης): Θεοδωρόπουλος, Γκοϊάν, Ζησόπουλος, Κιτόκο, Τσοκάνης, Κουρμπέλης, Ερίκ, Φερνάντεζ, Μπαράλες, Ρόλλε, Φερντίν.
Στον πάγκο: Μπαντής, Μπαντιμπαγκά, Γογωνάς, Γιαννιώτας, Έντερσον, Πάρα, Καστριτσέας.