Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10-11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

Σάββατο, 10 Ιανουαρίου 2015

Οι αγώνες ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β κατηγορία 10-11-Ιανουαρρίου 2015 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου - Νίψα Σάββατο 10/11, 15:00,
Γήπεδο Αριστείνου: Αριστείνο-Αγνάντια Κυριακή 11/11, 11:00, 

Γήπεδο Λουτρών: Μοναστηράκι-Αραράτ (Κυριακή 11/11, 15:00, 

Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη - Δορίσκος Κυριακή 11/11, 15:00,

Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα - Μαίστρος Κυριακή 11/11, 15:00,

Ρεπό: Πέπλος

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Γήπεδο Διδυμοτείχου:
Βασιλεύς Κάρολος-Κορνοφωλιά 
Σάββατο 15:00, 10/11
Γήπεδο Θουρίου: Θούριο - Σιδηρώ 
Σάββατο 10/11, 15:00, 
Γήπεδο Δόξας: Δόξα Δόξης-Παλιούρι   Κυριακή 11/11, 11:00

Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι- Άρης Πραγγίου  Κυριακή 11/11, 11:00,


Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά - Σοφικό (Κυριακή 11/11, 15:00, 

Σιβουδης, Σταγκοπουλος, Παπαδοπουλος)
Ρεπό: Ισαάκιο

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)


Γήπεδο Ορμενίου:
Ακρίτας Ορμενίου- Φυλάκιο  Σάββατο 10/11, 15:00,


Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας - Ηρακλής Σαγήνης  Κυριακή 11/11, 11:00,


Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Πύργος (Κυριακή 11/11, 11:00, 


Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας- Ακρίτας Ν. Βύσσας Κυριακή 11/11, 15:00, 

Ρεπό: ΠΑΕ Πεντάλοφος, Α.Μ.Ο.Αμπελακίων

"

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ