Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή, 7 Δεκεμβρίου 2014

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ (6/12/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Άνθειας: Ενωση Ανθειας Αρίστεινου- Απαλός 2-1
Γήπεδο : ΑΛΕΞ - Καππαδοκία  1-2
Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης-Θράκη Φερών   4-3
 (βίντεο και στιγμιότυπα από τον αγώνα  σε λίγο )
Γήπεδο : Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - Ατρόμητος Άβαντα  1-0
Γήπεδο Σαμοθράκης: ΣΑΟΣ Σαμοθράκης - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Κυριακή 7/12)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 9 ΑΓΩΝΕΣ):Α ΕΒΡΟΥ  ΝΟΤΙΟΣ ΌΜΙΛΟΣ
1. Καππαδοκία 22
-. Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 22
3. Ενωση Ανθειας Αρίστεινου 21
4. Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 13
5. Ομόνοια Λυκόφης 12

6. ΑΛΕΞ 10
7. 
Ατρόμητος Άβαντα 10
8. 
Νίκη Απαλού 9

9. ΣΑΟΣ Σαμοθράκης 5
10. Θράκη Φερρών 3

Οι δυο ομάδες με το κόκκινο πέφτουν απευθείας στη Β κατηγορία 
Οι δυο με το πράσινο μπαράζ   με τις δυο στον Βόρειο όμιλο θα πραγματοποιήσουν  μίνι πρωτάθλημα για τον πρωταθλητή ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ και στη συνέχεια  ,συμμετοχή  σε μίνι πρωτάθλημα με τις πρωταθλήτριες  ,ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ, ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ,ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  για άνοδο στη Γ Εθνική κατηγορία...
Ενώ οι υπόλοιπες ομάδες  με την τελική τους βαθμολογία θα πραγματοποιήσουν μίνι πρωτάθλημα για να παραμείνουν στην ενιαία Α κατηγορία ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 2015-16 στο σύνολο πέντε ομάδες ..άρα μάχη για τρεις προνομιούχες θέσεις. 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ (7/12/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο : Αναγέννηση Μεταξάδων - Ένωση Κυανής / Ασβεστάδων  4-2
Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου-Ασπρονερι ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου - Νεοχώρι  1-3
Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων - Άρδας Καστανέων  0-2
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιαδας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :(ΣΕ 9 ΑΓΩΝΕΣ):Α ΕΒΡΟΥ  ΒΟΡΕΙΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕ Διδυμοτείχου 21*
2. 
Α.Ο Νεοχωρίου 19
3. Άρδας Καστανέων 18
4. Ορέστης Ορεστιάδας 16
5. 
Αναγέννηση Μεταξάδων  8
6. ΠΑΕ Ριζίων 8 
7. Θύελλα Κυπρίνου 6
8. Ένωσή Κυανής-Ασβεστάδων 4
9. Ατρόμητος Ασπρονερίου 0 *


πέντε ομάδες υποβιβάζονται από κάθε όμιλο 

*Με το αστεράκι εναν αγώνα λιγότερο
.....................................................................................................................
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Μαίστρου: Μαίστρος- Νίψα  1-2
Γήπεδο Αριστείνου: Αριστείνο-Μοναστηράκι 2-0
Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος- ΑΕΚ Έβρου 7-3
Γήπεδο Μ. Αετών: Αραράτ-Βρυσούλα  2-2
Γήπεδο Αγναντίων: Αγνάντια-Πέπλος 2-2
Ρεπό: Μάκρη
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 9 ΑΓΩΝΕΣ)  Α ΟΜΙΛΟΣ
1. 
ΠΑΕ Νίψας 22
2. ΑΟ Μαίστρου 21
3. ΑΟ Αρίστεινου 16
4. Δορίσκος 13
5. 
ΑΟ Μοναστηρακίου 10
6. ΑΟ Αγνάντιας 10
7. ΑΣ Πέπλος 9
8. Ένωση Αρμενίων Αραράτ 8
9. 
ΑΕΚ Έβρου 7
10. Ασπίδα Βρυσούλας  6
11. ΑΟ Μάκρης 1
..............................................................................................................
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Κορνοφωλιά- Ελληνοχώρι  5-1
Γήπεδο Παλιουρίου: Παλιούρι-Ισάακιο  2-1
Γήπεδο Σοφικού: Σοφικό - Θούριο  1-1
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου - Σιδηρώ   2-4
Γήπεδο Δόξας: Δόξα Δόξης-Βασιλεύς Κάρολος ...3-0 Ανευ αγώνα
Ρεπό: Δαδιά
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 9 ΑΓΩΝΕΣ)   Β ΟΜΙΛΟΣ
1. Ασπίς Θουρίου 19
2. 
Ορφέας Σοφικού 18
3. ΟΦ Ισαακίου 17
4. Θύελλα Παλιουρίου 16Ακρίτας Δαδιάς 14
5. Ακρίτας Δαδιάς 14
8. ΑΟ Κορνοφωλιάς  14
7. Πυρσός Σιδηρού  10
8. Δόξα Ελληνοχωρίου 8
9. Δόξα Δόξας 4 
10.Άρης Πραγγίου 3  
11.Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ* -6

..................................................................................................................
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης-Ακρίτας Ν. Βύσσας  3-0
Γήπεδο Αμπελακίων: Α.Μ.Ο.Αμπελακίων-Ένωση Οινόης 1-3
Γήπεδο Πύργου: Πύργος- Στέρνα 1-3
Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου 
Δόξα Ορεστιάδας λόγω καιρού δεν εγινε
Ρεπό: ΠΑΕ Πεντάλοφος,Ακρίτας Ορμενίου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 9 ΑΓΩΝΕΣ) Γ' ΟΜΙΛΟΣ

1. Ηρακλής Σαγήνης 21

2. Δόξα Στέρνας 21

3. Ακρίτας Νέας Βύσσας 17

4. ΠΑΕ Πενταλόφου 17

5. Ακρίτας Ορμενίου 13

6. Δόξα Ορεστιάδας 10 *

7. 
Ένωση Οινόης 9

8. 
Ομόνοια Φυλακίου 7*

9. Α.Σ. Πύργου 4

10. ΑΜΟ Αμπελακίων 3

11. Ακρίτας Αλεποχωρίου -6

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ