Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δευτέρα, 1 Δεκεμβρίου 2014

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου- Α.Ο.Μάκρης   1-2   (ΤΕΤΑΡΤΗ 26/11/14)
Γήπεδο Νίψας : Νίψα - Αραράτ   2-2
Γήπεδο Μαίστρου: Μαίστρος - Δορίσκος  5-0
Γήπεδο Μοναστηρακίου: Μοναστηράκι-Αγνάντια   3-2


Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη - Πέπλος  1-3
Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα - Αριστείνο   0-1

 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι - Δόξα Δόξας  1-0
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος - Παλιούρι  0-3
Γήπεδο Λαβάρων: Σιδηρώ - Κορνοφωλιά  0-3
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου - Σοφικό   0-1
Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά - Ισάάκιο  2-2
 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης - Φυλάκιο  5-0


Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου - ΠΑΕ Πεντάλοφος  1-4
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας - Α.Μ.Ο.Αμπελακίων   5-1
Γήπεδο : Ακρίτας Ν. Βύσσας - Πύργος  6-1




Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ) Γ' ΟΜΙΛΟΣ

1. Ηρακλής Σαγήνης 18

2. Δόξα Στέρνας 18

3. Ακρίτας Νέας Βύσσας 17

4. ΠΑΕ Πενταλόφου 17

5. Ακρίτας Ορμενίου 13

6. Δόξα Ορεστιάδας 10

7. Ομόνοια Φυλακίου 7

8. Ένωση Οινόης 6

9. Α.Σ. Πύργου 4

10. ΑΜΟ Αμπελακίων 3

11. Ακρίτας Αλεποχωρίου -6


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ)   Β ΟΜΙΛΟΣ
1. Ασπίς Θουρίου 18
2. ΟΦ Ισαακίου 17
3. Ορφέας Σοφικού 17
4. Ακρίτας Δαδιάς 14
5. 
Θύελλα Παλιουρίου 13
8. ΑΟ Κορνοφωλιάς  11
7. Δόξα Ελληνοχωρίου 8
8. Πυρσός Σιδηρού  7
9. Άρης Πραγγίου 3
10. Δόξα Δόξας 1
11.Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ* -6


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ)  Α ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ Μαίστρου 21
2. ΠΑΕ Νίψας 19

3. ΑΟ Αρίστεινου 13
4. Δορίσκος 10
5. 
ΑΟ Μοναστηρακίου 10
6. ΑΟ Αγνάντιας 9
7. ΑΣ Πέπλος 8
8. Ένωση Αρμενίων Αραράτ 8
9. 
ΑΕΚ Έβρου 7
10. Ασπίδα Βρυσούλας  5
11. ΑΟ Μάκρης 1




Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ