Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΣΟΥΦΛΙ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Α&Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2014-15

Δευτέρα, 1 Δεκεμβρίου 2014

Οι βαθμολογίες όλων των ομίλων ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Α&Β Κατηγορίας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ):Α ΕΒΡΟΥ  ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΟΛΟΣ
1. Καππαδοκία 19
2. Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 19
3. Ενωση Ανθειας Αρίστεινου 18
4. Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 13
5. 
Ατρόμητος Άβαντα 10

6. ΑΛΕΞ 10
7. Νίκη Απαλού 9
8. 
Ομόνοια Λυκόφης 9
9. ΣΑΟΣ Σαμοθράκης 5
10. Θράκη Φερρών 3



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :(ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ):Α ΕΒΡΟΥ  ΒΟΡΕΙΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΕ Διδυμοτείχου 18
2. 
Άρδας Καστανέων 15
3. Α.Ο Νεοχωρίου 13
4. Ορέστης Ορεστιάδας 13
5. ΠΑΕ Ριζίων 5 

6. Θύελλα Κυπρίνου 6
7. Αναγέννηση Μεταξάδων 5
8. Ένωσή Κυανής-Ασβεστάδων 4
9. Ατρόμητος Ασπρονερίου 0


πέντε ομάδες υποβιβάζονται από κάθε όμιλο 

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ) Γ' ΟΜΙΛΟΣ

1. Ηρακλής Σαγήνης 18

2. Δόξα Στέρνας 18

3. Ακρίτας Νέας Βύσσας 17

4. ΠΑΕ Πενταλόφου 17

5. Ακρίτας Ορμενίου 13

6. Δόξα Ορεστιάδας 10

7. Ομόνοια Φυλακίου 7

8. Ένωση Οινόης 6

9. Α.Σ. Πύργου 4

10. ΑΜΟ Αμπελακίων 3

11. Ακρίτας Αλεποχωρίου -6

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ)   Β ΟΜΙΛΟΣ
1. Ασπίς Θουρίου 18
2. ΟΦ Ισαακίου 17
3. Ορφέας Σοφικού 17
4. Ακρίτας Δαδιάς 14
5. 
Θύελλα Παλιουρίου 13
8. ΑΟ Κορνοφωλιάς  11
7. Δόξα Ελληνοχωρίου 8
8. Πυρσός Σιδηρού  7
9. Άρης Πραγγίου 3
10. Δόξα Δόξας 1
11.Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ* -6

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 8 ΑΓΩΝΕΣ)  Α ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ Μαίστρου 21
2. ΠΑΕ Νίψας 19

3. ΑΟ Αρίστεινου 13
4. Δορίσκος 10
5. 
ΑΟ Μοναστηρακίου 10
6. ΑΟ Αγνάντιας 9
7. ΑΣ Πέπλος 8
8. Ένωση Αρμενίων Αραράτ 8
9. 
ΑΕΚ Έβρου 7
10. Ασπίδα Βρυσούλας  5
11. ΑΟ Μάκρης 1




Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ