Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΣΟΥΦΛΙ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΙΛΩΝ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Τρίτη, 25 Νοεμβρίου 2014

Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των ομίλων ΕΠΣ Έβρου: 

 Αποτελέσματα στο ΄Γ Όμιλο της ΄Β κατηγορίας

ΠΑΕ Πεντάλοφος-Δόξα Ορεστιάδας 2-0
Α.Μ.Ο.Αμπελακίων-Ακρίτας Ν. Βύσσας 0-1
Πύργος-Φυλάκιο 1-4
Ένωση Οινόης-Δόξα Στέρνας 0-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ)

1. Ηρακλής Σαγήνης 15

2. Δόξα Στέρνας 15

3. Ακρίτας Νέας Βύσσας 14

4. ΠΑΕ Πενταλόφου 14

5. Ακρίτας Ορμενίου 13

6. Δόξα Ορεστιάδας 10

7. Ομόνοια Φυλακίου 7

8. Ένωση Οινόης 6

9. Α.Σ. Πύργου 4

10. ΑΜΟ Αμπελακίων 3

11. Ακρίτας Αλεποχωρίου -6


Αποτελέσματα στο ΄Β Όμιλο της ΄Β κατηγορίας

Βασιλεύς Κάρολος XII– Δόξα Ελληνοχωρίου 0-3 (άνευ αγώνος)
Ο.Φ.Ισαακίου – Ασπίδα Θουρίου (Ανεβλήθηκε λόγω κακής κατάστασης γηπέδου)
Δόξα Δόξας–Πυρσός Σιδηρούς 0-0
Α.Ο.Κορνοφωλιάς – Ορφέας Σοφικού 1-1
Θύελλα Παλιουρίου- Ακρίτας Δαδιάς 2-1
Ρεπό: Άρης Πραγγίου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ)
1. Ασπίς Θουρίου 18
2. ΟΦ Ισαακίου 16
3. Ορφέας Σοφικού* 14
4. Ακρίτας Δαδιάς 13
5. ΑΟ Κορνοφωλιάς* 8
-. Θύελλα Παλιουρίου 10
7. Πυρσός Σιδηρού* 7
8. Άρης Πραγγίου 3
9.Δόξα Ελληνοχωρίου* 5
10. Δόξα Δόξας* 1
11.Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ* -6


Αποτελέσματα στο Ά Όμιλο της ΄Β κατηγορίας

Αριστείνο- Νίψα 0-5
Ένωση Αρμενίων Αραράτ– Α.Ο.Δορίσκου 5-2
Α.Σ.Πέπλος– ΑΕΚ Έβρου 2-2
Α.Ο.Αγνάντιας– Α.Ο.Μάκρης 2-0
Α.Ο.Μοναστηρακίου– Ασπίδα Βρυσούλας 2-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΑΟ Μαίστρου* 18
-. ΠΑΕ Νίψας* 18

3. ΑΟ Αρίστεινου* 10
-. Δορίσκος* 10
5. ΑΟ Αγνάντιας 9
6. ΑΕΚ Έβρου 7
-. ΑΟ Μοναστηρακίου* 7
-. Ένωση Αρμενίων Αραράτ* 7
9. ΑΣ Πέπλος 5
-. Ασπίδα Βρυσούλας* 5
11. ΑΟ Μάκρης 1


Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ