Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΣΟΥΦΛΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α&Β ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 9-11-14

Κυριακή, 9 Νοεμβρίου 2014

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 09/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιαδας- Θύελλα Κυπρίνου 2-1 
(ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονερι-Νεοχώρι 0-3
(ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΣΟΥΜΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Κυανής:Κυανή-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-4
 (ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ)
Γήπεδο Ριζίων: Ρίζια-Αναγέννηση Μεταξάδων  2-2
(ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΡΙΜΠΟΣ, ΤΣΙΚΑΣ)
Ρεπό:Άρδας Καστανέων

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη- Μαίστρος 0-4
(ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΩΝ/ΚΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ)
(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Αγναντίων: Αγνάντια- ΑΕΚ Έβρου  3-2
(ΚΑΓΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΧΡ. ΞΕΝΟΣ)
 (9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Λουτρών : Μοναστηράκι-Δορίσκος  1-4
(ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΝΑΝΟΣ, ΓΙΑΣΛΑΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα- Νίψα  0-5
(ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΧΑΛΚΙΑΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος- Αραράτ  0-0
 (ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ)
Ρεπό: Αριστείνο

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος- Σοφικό  0-3 (άνευ αγώνα)
 (ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ, ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά- Άρης Πραγγίου  7-1
 (ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ, ΠΕΓΙΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι-Σιδηρώ   1-2
(ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΚΕΣΟΥΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 15.00)  Γήπεδο Ισαακίου: Ισάκιο - Κορνοφωλιά  5-0
 (ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Παλιουρίου: Παλιούρι- Θούριο  1-5
(ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)
Ρεπό:Δόξα Δόξης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου-Ηρακλής Σαγήνης  1-2
(ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πεντάλοφος-Πύργος 2-0
 (ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Φυλάκιο 2-1
 (ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΤΖΕΜΑΛΙΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 11.00)  Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας-Ακρίτας Ν. Βύσσας 0-3
 (ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ)
Ρεπό: Δόξα Ορεστιάδας, Α.Μ.Ο.Αμπελακίων 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ