Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
ΣΟΥΦΛΙ
AUTO GAZ
ΚΩΣΤΑΣ
pthrakiotis@gmail.com
ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
HOME

ΕΠΣ Έβρου 5η αγωνιστική Α' και Β' Κατηγορία.

0 σχόλια

ΕΠΣ Έβρου  5η  αγωνιστική  Α' και Β' Κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/11/14, ΩΡΑ 15.00)
 Ομόνοια Λυκόφης-ΣΑΟΣ Σαμοθράκης  3-0 (Τετάρτη 5/11  δείτε όσα  έγιναν στον αγώνα
(ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ) 
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης- ΑΛΕΞ (ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ, ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ.)
Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Ενωση Ανθειας Αρίστεινου (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ)
Γήπεδο Απαλού: Απαλός-Καππαδοκία (ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΜΠΡΙΜΠΟΣ, ΓΙΑΣΛΑΣ)
Γήπεδο Αρδανίου: Θράκη Φερών –Ατρμόμητος Άβαντα (ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΠΑΛΕΟΠΑΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ)

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 09/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιαδας- Θύελλα Κυπρίνου (ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονερι-Νεοχώρι (ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΣΟΥΜΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ)Γήπεδο Κυανής:Κυανή-ΑΕ Διδυμοτείχου (ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ)
Γήπεδο Ριζίων: Ρίζια-Αναγέννηση Μεταξάδων (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΡΙΜΠΟΣ, ΤΣΙΚΑΣ)
Ρεπό:Άρδας Καστανέων

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη- Μαίστρος(ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΩΝ/ΚΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ)
(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Αγναντίων: Αγνάντια- ΑΕΚ Έβρου (ΚΑΓΟΥΔΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ, ΧΡ. ΞΕΝΟΣ)
 (9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Λουτρών : Μοναστηράκι-Δορίσκος (ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΝΑΝΟΣ, ΓΙΑΣΛΑΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα- Νίψα  (ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ, ΧΑΛΚΙΑΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος- Αραράτ  (ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ)
Ρεπό: Αριστείνο

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος- Σοφικό  (ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ, ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά- Άρης Πραγγίου  (ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ, ΠΕΓΙΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι-Σιδηρώ  (ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΚΕΣΟΥΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 15.00)  Γήπεδο Ισαακίου: Ισάκιο - Κορνοφωλιά (ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΦΥΛΑΣ)
(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Παλιουρίου: Παλιούρι- Θούριο  (ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ)
Ρεπό:Δόξα Δόξης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου-Ηρακλής Σαγήνης (ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πεντάλοφος-Πύργος  (ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ)
(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Φυλάκιο  (ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΤΖΕΜΑΛΙΔΗΣ)
(9/11 Ωρα 11.00)  Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας-Ακρίτας Ν. Βύσσας  (ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ)
Ρεπό: Δόξα Ορεστιάδας, Α.Μ.Ο.Αμπελακίων 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

  • Thats blogger template

    www.thrakiotis.com

    To Nέο σου Αθλητικό portal με ειδήσεις και νέα για το ποδόσφαιρο και όλα τα αθλήματα στη Θράκη Ενημέρωση με άποψη χωρίς φωνές και υπερβολές

  • choosing webhost for a blog

    Δείτε όλα τα βίντεο

    Χωρίς οπαδικά γυαλιά, με “καθαρή ματιά” και αντικειμενικότητα!

  • Α ΕΒΡΟΥ 2016-16

    Α ΈΒΡΟΥ 2016-

    Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για τη νέα σεζόν.ΣΚΟΡ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  • Blogger widgets and plugins

    ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΒΡΟΥ 2016-17

    Η ιστοσελίδα thrakiotis.com απευθύνεται σε ένα ευρύ κοινό το οποίο έχει σαν κοινό παρονομαστή την αγάπη του για τη Θράκη τον αθλητισμό τον πολιτισμό