Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 29-30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014

Πέμπτη, 27 Νοεμβρίου 2014

Το Σαββατοκύριακο θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω αγώνες 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/14  και  ΩΡΑ 15.00
Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΛΕΞ – ΣΑΟΣ Σαμοθράκης  3-1 (ΤΕΤΑΡΤΗ 26/11/14)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης - Ομόνοια Λυκόφης
Γήπεδο Μ. Δαστερίδη : Καππαδοκία - Ενωση Ανθειας Αρίστεινου
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού - Θράκη Φερών
Γήπεδο Άβαντα:Ατρόμητος Άβαντα - Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/14 και  ΩΡΑ 15.00

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιαδας - ΠΑΕ Ριζίων
Γήπεδο Νεοχωρίου  : ΑΟ Νεοχωρίου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου - Αναγέννηση Μεταξάδων
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονερι - Άρδας Καστανέων
Ρεπό: Ένωση Κυανής / Ασβεστάδων


 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου- Α.Ο.Μάκρης   1-2   (ΤΕΤΑΡΤΗ 26/11/14)
Γήπεδο Νίψας : Νίψα - Αραράτ (29/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Μαίστρου: Μαίστρος - Δορίσκος (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Μοναστηρακίου: Μοναστηράκι-Αγνάντια (30/11 Ωρα 11.00)


Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη - Πέπλος (30/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα - Αριστείνο (30/11 Ωρα 15.00)
 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι - Δόξα Δόξας (29/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος - Παλιούρι
Γήπεδο Λαβάρων: Σιδηρώ - Κορνοφωλιά (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου - Σοφικό (30/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά - Ισάάκιο (30/11 Ωρα 15.00)
 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης - Φυλάκιο (29/11 Ωρα 15.00)


Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου - ΠΑΕ Πεντάλοφος (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας - Α.Μ.Ο.Αμπελακίων (30/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο : Ακρίτας Ν. Βύσσας - Πύργος
 (30/11 Ωρα 15.00)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ