Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Συνολικές προβολές σελίδας

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΥΧΕΡΟΥ 2017 LIVE ΚΥΡΙΑΚΗ 26-2 ΩΡΑ :13:00

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22-23-11-2014 ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Πέμπτη, 20 Νοεμβρίου 2014

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου  22-23 Νοεμβρίου 2014 ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ


Νότιος Όμιλος διεξάγεται Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014 ώρα 15:00
7η 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ενωση Ανθειας Αρίστεινου-ΣΑΟΣ Σαμοθράκης 5-0 (έγινε χθεςΤετάρτη 19-11-2014)
Θράκη Φερών-Καππαδοκία 
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Ομόνοια Λυκόφης-Απαλός
Ατρόμητος Άβαντα-  ΑΛΕΞ 

Βόρειος όμιλος  Α ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ διεξάγεται την Κυριακή 23 Νοεμβρίου ώρα 15:00


Αγωνιστική 

ΑΡΔΑΣ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΥΖΙΑ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ) ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1.  Καππαδοκία 16  
2.  Ποντιακός 13 
3.  
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης  12
4. Ένωση Άνθειας   12
5. Ομόνοια Λυκόφης 9  

.................................................................
6. Ατρόμητος Άβαντα 8
7. ΑΛΕΞ 6 
8. Νίκη Απαλού 5
9. ΣΑΟΣ 5 ...
10. Θράκη Φερρών 0
 ....

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  (ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ) ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ   15
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  13
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ 12
ΟΡΕΣΤΗΣ  10
ΡΙΖΙΑ  5

ΚΥΠΡΙΝΟΣ  4
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 4
ΕΝΩΣΗ ΚΥΑΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ 4
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  0
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ

......................................................................................................................................

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α' ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αριστείνο- Νίψα (Σάββατο 22/11 Ωρα 15.00) 
Αραράτ-Δορίσκος (23/11 Ωρα 11.00) 
Πέπλος-ΑΕΚ Έβρου (23/11 Ωρα 15.00)
Αγνάντια-Μάκρη (23/11 Ωρα 15.00)
Μοναστηράκι-Βρυσούλα (23/11 Ωρα 15.00)

Ρεπό: Μαίστρος 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β' ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Βασιλεύς Κάρολος-Ελληνοχώρι (Σάββατο 22/11 Ωρα 15.00)
Ισάκιο - Θούριο ( Σάββατο 22/11 Ωρα 15.00)

Δόξα Δόξης-Σιδηρώ (23/11 Ωρα 15.00)
Κορνοφωλιά- Σοφικό (23/11 Ωρα 15.00)
Παλιουρίου: Παλιούρι-Δαδιά (23/11 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Άρης Πραγγίου

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ' ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΠΑΕ Πεντάλοφος-Δόξα Ορεστιάδας (Σάββατο 22/11 Ωρα 15.00) 
Α.Μ.Ο.Αμπελακίων-Ακρίτας Ν. Βύσσας ( Σάββατο 22/11 Ωρα 15.00) 
Πύργος-Φυλάκιο ( Σάββατο 22/11 Ωρα 15.00) 

Ένωση Οινόης-Δόξα Στέρνας (23/11 Ωρα 11.00)

Ρεπό:Ακρίτας Ορμενίου, Ηρακλής Σαγήνης
.....................................................................................................................
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ)  Α ΟΜΙΛΟΣ 
1. ΑΟ Μαίστρου 18
2. ΠΑΕ Νίψας* 15
3. ΑΟ Αρίστεινου* 10
-.  Δορίσκος* 10
5. ΑΟ Μοναστηρακίου* 6
-. ΑΕΚ Έβρου 6
-. ΑΟ Αγνάντιας 6
8. ΑΣ Πέπλος 4
-. Ένωση Αρμενίων Αραράτ* 4
-. Ασπίδα Βρυσούλας* 4
11. ΑΟ Μάκρης 1

** Ο αγώνας ΑΕΚ Έβρου με τον Α.Ο.Μάκρης αναβλήθηκε 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ)  Β ΟΜΙΛΟΣ
1. Ασπίς Θουρίου 18
2. ΟΦ Ισαακίου 16
3. Ορφέας Σοφικού* 13
4. Ακρίτας Δαδιάς 13
5. ΑΟ Κορνοφωλιάς* 7
-. Θύελλα Παλιουρίου 7
7. Πυρσός Σιδηρού* 6
8. Άρης Πραγγίου 3
9.Δόξα Ελληνοχωρίου* 2
10. Δόξα Δόξας* 0
11.Βασιλευς Κάρολος ΧΙΙ* -6

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ)  Γ ΟΜΙΛΟΣ 
1. Ηρακλής Σαγήνης 12
2. Π.Α.Ε. Πενταλόφου 11
3. Ακρίτας Ορμενίου 10
4. Δόξα Στέρνας* 9
5. Μ.Γ.Σ. Ακρίτας Νέας Βύσσας* 8
6. Δόξα Ορεστιάδας* 7
7. Ένωση Οινόης* 6
8. ΑΜΟ Αμπελακίων 3
9. Πύργος* 1 
10. Φυλάκιο* 0

* Με αστερίσκο οι ομάδες που έκαναν το ρεπό τους

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ