Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ΣΟΥΦΛΙ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 25-26-2014 ΕΒΡΟΥ

Παρασκευή, 24 Οκτωβρίου 2014

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους.
Σάββατο 25 -10- 2014

16:00 ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΕΝΩΣΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ
16:00 ΚΤΕΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ -ΦΕΡΕΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
16:00 ΔΡΑΓΑΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΛΥΚΟΦΗ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΑΠΑΛΟΥ ΑΠΑΛΟΣ -ΑΒΑΝΤΑΣ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΒΑΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
16:00 Μ.ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ- ΣΑΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΚΑΓΟΥΔΗΣ ΓΙΑΣΛΑΣ
16:00 ΝΙΨΑΣ ΝΙΨΑ- ΔΟΡΙΣΚΟΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΠΕΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
16:00 ΟΡΜΕΝΙΟΥ ΟΡΜΕΝΙΟ -ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΤΣΙΚΑΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ
16:00 ΘΟΥΡΙΟΥ ΘΟΥΡΙΟ- ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ
16:00 ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ -ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΔΑΛΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ
16:00 ΛΑΒΑΡΩΝ ΣΙΔΗΡΩ -ΣΟΦΙΚΟ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή 26-10-2014

11:00 ΧΙΛΗΣ ΑΕΚ -ΑΡΑΡΑΤ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
11:00 ΚΤΕΟ ΜΑΚΡΗ -ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
11:00 ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣ- ΙΣΑΑΚΙΟ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤ.
11:00 ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ ΑΓΝΑΝΤΙΑ- ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΙΤΣΟΣ ΧΡ. ΒΟΥΡΔΟΥΡΚΗΣ


16:00 ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ -ΔΙΔ/ΧΟ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
16:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ- ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
16:00 ΚΥΠΡΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΝΟΣ- ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΚΥΑΝΗΣ ΚΥΑΝΗ- ΡΙΖΙΑ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
16:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ- ΠΕΠΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
16:00 ΟΙΝΟΗΣ ΟΙΝΟΗ- ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
16:00 ΒΥΣΣΑΣ ΒΥΣΣΑ- ΦΥΛΑΚΙΟ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΤΡΥΠΗΣ
16:00 ΔΑΔΙΑΣ ΔΑΔΙΑ -ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ ΤΟΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
16:00 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙ- ΠΡΑΓΓΙ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ