Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
ΣΟΥΦΛΙ
AUTO GAZ
ΚΩΣΤΑΣ
pthrakiotis@gmail.com
ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
HOME

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 2014-15

0 σχόλια
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ 3  ΑΓΩΝΕΣ
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟΚΑΠΑΔΟΚΙΑ  7
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ  7
ΕΝΩΣΗ ΆΝΘΕΙΑΣ  6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 6
ΑΒΑΝΤΑΣ   5
ΑΠΑΛΟΣ 4
ΛΥΚΟΦΗ 3
ΑΛΕΞ 3
ΣΑΟΣ 1
ΦΕΡΕΣ 0



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ 2  ΑΓΩΝΕΣ 
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ   6
ΘΥΕΛΛΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ  4
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  3 *
ΑΡΔΑΣ  ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ 3
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ  3
ΕΝΩΣΗ ΚΥΑΝΗΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ 3
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ 1
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 0*
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  0

ΡΕΠΟ ..ΝΕΟΧΩΡΙ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ 2  ΑΓΩΝΕΣ 
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΪΣΤΡΟΣ  6
ΝΙΨΑ          3
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ 3
ΑΟ ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ  3
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  3
ΠΕΠΛΟΣ   3
ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ   3
ΒΡΥΣΟΥΛΑ  1 
ΜΑΚΡΗ  1
ΑΡΑΡΑΤ 0

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ  6
ΔΑΔΙΑ  6
ΘΟΥΡΙΟ  6
ΙΣΑΑΚΙΟ  4
ΠΡΑΓΓΙ  3
ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ  1
ΣΟΦΙΚΟ  1
ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ 0
ΣΙΔΗΡΩ  0
ΠΑΛΙΟΥΡΙ  0
ΚΑΡΟΛΟΣ  0

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΓΗΝΗ  6
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  6
ΣΤΕΡΝΑ   6
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ 1
ΟΙΝΟΗ  1
ΟΡΜΕΝΙΟ  1
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ  1
ΠΥΡΓΟΣ  0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ  0

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους.

Σάββατο 25 -10- 2014
16:00 ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΕΝΩΣΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ
16:00 ΚΤΕΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ -ΦΕΡΕΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
16:00 ΔΡΑΓΑΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΛΥΚΟΦΗ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΑΠΑΛΟΥ ΑΠΑΛΟΣ -ΑΒΑΝΤΑΣ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΒΑΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
16:00 Μ.ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ- ΣΑΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΚΑΓΟΥΔΗΣ ΓΙΑΣΛΑΣ
16:00 ΝΙΨΑΣ ΝΙΨΑ- ΔΟΡΙΣΚΟΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΠΕΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
16:00 ΟΡΜΕΝΙΟΥ ΟΡΜΕΝΙΟ -ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΤΣΙΚΑΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ
16:00 ΘΟΥΡΙΟΥ ΘΟΥΡΙΟ- ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ
16:00 ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ -ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΔΑΛΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ
16:00 ΛΑΒΑΡΩΝ ΣΙΔΗΡΩ -ΣΟΦΙΚΟ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή 26-10-2014

11:00 ΧΙΛΗΣ ΑΕΚ -ΑΡΑΡΑΤ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
11:00 ΚΤΕΟ ΜΑΚΡΗ -ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
11:00 ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣ- ΙΣΑΑΚΙΟ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤ.
11:00 ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ ΑΓΝΑΝΤΙΑ- ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΙΤΣΟΣ ΧΡ. ΒΟΥΡΔΟΥΡΚΗΣ


16:00 ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ -ΔΙΔ/ΧΟ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
16:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ- ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
16:00 ΚΥΠΡΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΝΟΣ- ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΚΥΑΝΗΣ ΚΥΑΝΗ- ΡΙΖΙΑ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
16:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ- ΠΕΠΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
16:00 ΟΙΝΟΗΣ ΟΙΝΟΗ- ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
16:00 ΒΥΣΣΑΣ ΒΥΣΣΑ- ΦΥΛΑΚΙΟ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΤΡΥΠΗΣ
16:00 ΔΑΔΙΑΣ ΔΑΔΙΑ -ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ ΤΟΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
16:00 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙ- ΠΡΑΓΓΙ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

  • Thats blogger template

    www.thrakiotis.com

    To Nέο σου Αθλητικό portal με ειδήσεις και νέα για το ποδόσφαιρο και όλα τα αθλήματα στη Θράκη Ενημέρωση με άποψη χωρίς φωνές και υπερβολές

  • choosing webhost for a blog

    Δείτε όλα τα βίντεο

    Χωρίς οπαδικά γυαλιά, με “καθαρή ματιά” και αντικειμενικότητα!

  • Α ΕΒΡΟΥ 2016-16

    Α ΈΒΡΟΥ 2016-

    Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για τη νέα σεζόν.ΣΚΟΡ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  • Blogger widgets and plugins

    ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΒΡΟΥ 2016-17

    Η ιστοσελίδα thrakiotis.com απευθύνεται σε ένα ευρύ κοινό το οποίο έχει σαν κοινό παρονομαστή την αγάπη του για τη Θράκη τον αθλητισμό τον πολιτισμό