Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19-10-2014 ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Παρασκευή, 17 Οκτωβρίου 2014

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους:

(2η αγωνιστική, Σάββατο 18/10, Ωρα 16:00)


16:00 ΑΡΔΑΝΙΟΥ ΦΕΡΕΣ- ΑΝΘΕΙΑ ΤΟΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. 
16:00 ΔΡΑΓΑΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΑΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ 
16:00 ΛΥΚΟΦΗΣ ΛΥΚΟΦΗ -ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ 
16:00 ΑΒΑΝΤΑ ΑΒΑΝΤΑΣ- ΚΑΠΠΑΔΟΚΕΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ 
16:00 ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ- ΣΤΕΡΝΑ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΔΑΛΗΣ 
16:00 ΣΟΦΙΚΟΥ ΣΟΦΙΚΟ - ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ 
16:00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ- ΘΟΥΡΙΟ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΤΣΙΚΑΣ ΤΖΕΜΑΛΙΔΗΣ 
16:00 ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ - ΑΕΚ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 
16:00 ΚΤΕΟ ΜΑΚΡΗ- ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ 

(2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 11:00)
11:00 ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ - ΣΑΓΗΝΗ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. 
11:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ -ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ 
11:00 ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΙΣΑΑΚΙΟ - ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΔΑΛΗΣ 
11:00 Μ.ΑΕΤΩΝ ΑΡΑΡΑΤ- ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ 

(2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ - ΔΙΔ/ΧΟ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΚΙΤΣΟΣ Κ. 
16:00 ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ- ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ 
16:00 ΚΥΑΝΗΣ ΚΥΑΝΗ - ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ ΓΙΑΣΛΑΣ 
16:00 ΡΙΖΙΩΝ ΡΙΖΙΑ - ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ 
16:00 ΧΩΡΑΣ ΣΑΟΣ-  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ 
16:00 ΟΡΜΕΝΙΟΥ ΟΡΜΕΝΙΟ - ΟΙΝΟΗ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ 
16:00 ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ- ΠΡΑΓΓΙ ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 
16:00 ΔΑΔΙΑΣ ΔΑΔΙΑ - ΚΑΡΟΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 
16:00 ΠΕΠΛΟΥ ΠΕΠΛΟΣ - ΒΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΓΟΥΔΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΧΡ. ΤΡΥΠΗΣ 
16:00 ΔΟΡΙΣΚΟΥ ΔΟΡΙΣΚΟΣ- ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΧΑΛΚΙΑΣ ΠΕΓΙΟΣ 


Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ