Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11-12-10-2014 ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους:

(1η αγωνιστική, Σάββατο 11/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΠΑΛΑΓΙΑΣ :ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΦΕΡΕΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΟΥΔΗΣ
16:00 ΑΝΘΕΙΑΣ: ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΛΥΚΟΦΗ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΚΑΓΟΥΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ
16:00 Μ.ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ: ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΚΤΕΟ :ΑΛΕΞ ΑΠΑΛΟΣ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ
16:00 ΝΙΨΑΣ :ΝΙΨΑ ΠΕΠΛΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΙΤΣΟΣ ΧΡ.
16:00 ΕΛΛΗΝ/ΡΙΟΥ :ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΔΑΔΙΑ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΤΣΙΚΑΣ
16:00 ΠΡΑΓΓΙΟΥ :ΠΡΑΓΓΙ ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ
16:00 ΚΥΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ


(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 11:00)
11:00 ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ :ΑΓΝΑΝΤΙΑ ΑΡΑΡΑΤ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
11:00 ΜΑΙΣΤΡΟΥ :ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΤΡΥΠΗΣ
11:00 ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ :ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ ΟΙΝΟΗ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
11:00 ΣΑΓΗΝΗΣ: ΣΑΓΗΝΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ
11:00 ΘΟΥΡΙΟΥ: ΘΟΥΡΙΟ ΚΑΡΟΛΟΣ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΑΛΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ

(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ :ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 ΔΙΔ/ΧΟΥ :ΔΙΔ/ΧΟ ΡΙΖΙΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΟΥΔΗΣ ΓΙΑΣΛΑΣ
16:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΥΑΝΗ ΤΟΝΙΔΗΣ ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
16:00 ΚΥΠΡΙΝΟΥ :ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
16:00 ΠΟΡΟΥ: ΒΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΒΟΥΡΔΟΥΡΚΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ
16:00 ΣΤΕΡΝΑΣ: ΣΤΕΡΝΑ ΟΡΜΕΝΙΟ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΑΛΗΣ ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
16:00 ΒΥΣΣΑΣ :ΒΥΣΣΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ
16:00 ΛΑΒΑΡΩΝ :ΣΙΔΗΡΩ ΙΣΑΑΚΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ ΠΕΓΙΟΣ
16:00 ΧΙΛΗΣ :Α.Ε.Κ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ
16:00 ΧΩΡΑΣ: ΣΑΟΣ ΑΒΑΝΤΑΣ ΣΙΒΟΥΔΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ