Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Το πρόγραμμα του Εθνικού στη Football League 2

Παρασκευή, 5 Σεπτεμβρίου 2014

Πραγματοποιήθηκε, έπειτα από ολιγοήμερη αναβολή η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Football League 2 στο οποίο θα συμμετάσχει ο ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης μαζί με τον Άρη Θεσσαλονίκης, την Καβάλα, την Καστοριά, τη Δόξα Δράμας και τον Πανσεραϊκό.
 Οι υποχρεώσεις της ομάδας ξεκινούν κόντρα στον Ηρακλή Αμπελοκήπων στην έδρα της ομάδας της Θεσσαλονίκης στις 14 Σεπτεμβρίου (με τα μέχρι στιγμής δεδομένα), ενώ την 13η αγωνιστική θα αγωνισθεί κόντρα στον Άρη στη Θεσσαλονίκη.

Στις πρώτες του δηλώσεις ο προπονητής Νίκος Ουσταμπασίδης, χαρακτήρισε καλή την κλήρωση για τον Εθνικό και πως η επίτευξη του στόχου της παραμονής αρχικά στην κατηγορία εξαρτάται από την ομάδα μας, η οποία στα πρώτα φιλικά παιχνίδια έχει επιδειξει αρκετά καλά στοιχεία. 
Αισιόδοξος δήλωσε και ο Πρόεδρος του ποδοσφαιρικού τμήματος Παναγιώτης Βαλσαμίδης.
Αναλυτικά η κλήρωση:
1η αγωνιστική:  Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2η αγωνιστική:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου
3η αγωνιστική:  Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
4η αγωνιστική:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
5η αγωνιστική:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
6η αγωνιστική:  Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
7η αγωνιστική:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά
8η αγωνιστική:  Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
9η αγωνιστική:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας
10η αγωνιστική: Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
11η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας
12η αγωνιστική: Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
13η αγωνιστική: Άρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
14η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης
15η αγωνιστική: Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ