Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Ολο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στην Α΄ ΕΠΣ Έβρου Βόρειος Όμιλος

Τρίτη, 9 Σεπτεμβρίου 2014

Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα της Α΄κατηγορίας στο Βόρειο  Όμιλο ΕΠΣ Εβρου ...... Αποχώρησε από το πρωτάθλημα   η   ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ....


Το πρωτάθλημα ξεκινάει 4-5  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014 


Αναλυτικά τα αποτελεσματα  :

(2η αγωνιστική, Σάββατο 18/10, Ωρα 16:00)


Γήπεδο ΑΡΔΑΝΙΟΥ ΦΕΡΕΣ- ΑΝΘΕΙΑ  0-2

 
Γήπεδο  ΔΡΑΓΑΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΑΠΑΛΟΣ  4-0

Γήπεδο ΛΥΚΟΦΗΣ ΛΥΚΟΦΗ -ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ  3-1             σε λίγο το βίντεο του αγώνα
 
Γήπεδο ΑΒΑΝΤΑ ΑΒΑΝΤΑΣ- ΚΑΠΠΑΔΟΚΕΣ  1-1
 
Γήπεδο  ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ- ΣΤΕΡΝΑ  0-1

 
Γήπεδο ΣΟΦΙΚΟΥ ΣΟΦΙΚΟ - ΠΑΛΙΟΥΡΙ  1-0
 
Γήπεδο  ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ- ΘΟΥΡΙΟ 0-7
 
Γήπεδο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ - ΑΕΚ  2-0
 
Γήπεδο ΜΑΚΡΗ- ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  1-3

2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 11:00)
11:00 ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ - ΣΑΓΗΝΗ   0-6
11:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ -ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ   0-1
11:00 ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΙΣΑΑΚΙΟ - ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ  3-3
11:00 Μ.ΑΕΤΩΝ ΑΡΑΡΑΤ- ΜΑΙΣΤΡΟΣ  0-5


(2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ - ΔΙΔ/ΧΟ  0-1
16:00 ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ- ΟΡΕΣΤΗΣ  0-2 
16:00 ΚΥΑΝΗΣ ΚΥΑΝΗ - ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  3-2
16:00 ΡΙΖΙΩΝ ΡΙΖΙΑ - ΚΥΠΡΙΝΟΣ  1-1
16:00 ΧΩΡΑΣ ΣΑΟΣ-  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ  ....
16:00 ΟΡΜΕΝΙΟΥ ΟΡΜΕΝΙΟ - ΟΙΝΟΗ   1-1
16:00 ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ- ΠΡΑΓΓΙ   1-0
16:00 ΔΑΔΙΑΣ ΔΑΔΙΑ - ΚΑΡΟΛΟΣ    4-0
16:00 ΠΕΠΛΟΥ ΠΕΠΛΟΣ - ΒΡΥΣΟΥΛΑ   3-0 
16:00 ΔΟΡΙΣΚΟΥ ΔΟΡΙΣΚΟΣ- ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ  2-1





(1η αγωνιστική, Σάββατο 11/10,  Τα αποτελέσματα )
ΓΗΠΕΔΟ  ΠΑΛΑΓΙΑΣ :ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΦΕΡΕΣ  2-1
 ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΕΙΑΣ: ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ - ΛΥΚΟΦΗ 4-1
ΓΗΠΕΔΟ  Μ.ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ: ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1-0
ΓΗΠΕΔΟ ΚΤΕΟ :ΑΛΕΞ - ΑΠΑΛΟΣ 0-1
ΓΗΠΕΔΟ ΝΙΨΑΣ :ΝΙΨΑ ΠΕΠΛΟΣ   4-0
ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝ/ΡΙΟΥ :ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΔΑΔΙΑ   0-3
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΑΓΓΙΟΥ :ΠΡΑΓΓΙ ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ    6-0
ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ 0-3
(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 11:00)
11:00 ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ :ΑΓΝΑΝΤΙΑ ΑΡΑΡΑΤ   1-0
11:00 ΜΑΙΣΤΡΟΥ :ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ  4-0
11:00 ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ :ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ ΟΙΝΟΗ  2-1
11:00 ΣΑΓΗΝΗΣ: ΣΑΓΗΝΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ   2-0
11:00 ΘΟΥΡΙΟΥ: ΘΟΥΡΙΟ ΚΑΡΟΛΟΣ  7-0
(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ :ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ  0-1
16:00 ΔΙΔ/ΧΟΥ :ΔΙΔ/ΧΟ ΡΙΖΙΑ  7-1 
16:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΥΑΝΗ   4-1 
16:00 ΚΥΠΡΙΝΟΥ :ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ    4-1 
16:00 ΠΟΡΟΥ: ΒΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ   1-1 
16:00 ΣΤΕΡΝΑΣ: ΣΤΕΡΝΑ ΟΡΜΕΝΙΟ   4-1 
16:00 ΒΥΣΣΑΣ :ΒΥΣΣΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ   1-1 
16:00 ΛΑΒΑΡΩΝ :ΣΙΔΗΡΩ ΙΣΑΑΚΙΟ   0-1 
16:00 ΧΙΛΗΣ :Α.Ε.Κ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    2-1
16:00 ΧΩΡΑΣ: ΣΑΟΣ ΑΒΑΝΤΑΣ......

1η  10η
ΟΡΕΣΤΗΣ   ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΡΥΖΙΑ 
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ
ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
2η  11η
ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΥΖΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΣ 
ΡΕΠΟ  ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
3η  12η
ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ   ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ ΡΥΖΙΑ 
ΡΕΠΟ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
4η  13η
ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ 
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ 
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΕΠΟ  ΡΥΖΙΑ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
5η  14η
ΟΡΕΣΤΗΣ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΡΥΖΙΑ  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
6η  15η
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΡΥΖΙΑ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΕΠΟ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
7η  16η
ΑΡΔΑΣ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΥΖΙΑ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
8η  17η
ΟΡΕΣΤΗΣ  ΡΥΖΙΑ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΡΕΠΟ  ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
9η  18η
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
ΡΥΖΙΑ ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΡΕΠΟ  ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ







Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ