Ολο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στην Α΄ ΕΠΣ Έβρου Βόρειος Όμιλος

Τρίτη, 9 Σεπτεμβρίου 20140 σχόλια

Παρακάτω μπορείτε να δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα της Α΄κατηγορίας στο Βόρειο  Όμιλο ΕΠΣ Εβρου ...... Αποχώρησε από το πρωτάθλημα   η   ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ....


Το πρωτάθλημα ξεκινάει 4-5  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014 


Αναλυτικά τα αποτελεσματα  :

(2η αγωνιστική, Σάββατο 18/10, Ωρα 16:00)


Γήπεδο ΑΡΔΑΝΙΟΥ ΦΕΡΕΣ- ΑΝΘΕΙΑ  0-2

 
Γήπεδο  ΔΡΑΓΑΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΑΠΑΛΟΣ  4-0

Γήπεδο ΛΥΚΟΦΗΣ ΛΥΚΟΦΗ -ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ  3-1             σε λίγο το βίντεο του αγώνα
 
Γήπεδο ΑΒΑΝΤΑ ΑΒΑΝΤΑΣ- ΚΑΠΠΑΔΟΚΕΣ  1-1
 
Γήπεδο  ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ- ΣΤΕΡΝΑ  0-1

 
Γήπεδο ΣΟΦΙΚΟΥ ΣΟΦΙΚΟ - ΠΑΛΙΟΥΡΙ  1-0
 
Γήπεδο  ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ- ΘΟΥΡΙΟ 0-7
 
Γήπεδο ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ - ΑΕΚ  2-0
 
Γήπεδο ΜΑΚΡΗ- ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  1-3

2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 11:00)
11:00 ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ - ΣΑΓΗΝΗ   0-6
11:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ -ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ   0-1
11:00 ΙΣΑΑΚΙΟΥ ΙΣΑΑΚΙΟ - ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ  3-3
11:00 Μ.ΑΕΤΩΝ ΑΡΑΡΑΤ- ΜΑΙΣΤΡΟΣ  0-5


(2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ - ΔΙΔ/ΧΟ  0-1
16:00 ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ- ΟΡΕΣΤΗΣ  0-2 
16:00 ΚΥΑΝΗΣ ΚΥΑΝΗ - ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  3-2
16:00 ΡΙΖΙΩΝ ΡΙΖΙΑ - ΚΥΠΡΙΝΟΣ  1-1
16:00 ΧΩΡΑΣ ΣΑΟΣ-  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ  ....
16:00 ΟΡΜΕΝΙΟΥ ΟΡΜΕΝΙΟ - ΟΙΝΟΗ   1-1
16:00 ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ- ΠΡΑΓΓΙ   1-0
16:00 ΔΑΔΙΑΣ ΔΑΔΙΑ - ΚΑΡΟΛΟΣ    4-0
16:00 ΠΕΠΛΟΥ ΠΕΠΛΟΣ - ΒΡΥΣΟΥΛΑ   3-0 
16:00 ΔΟΡΙΣΚΟΥ ΔΟΡΙΣΚΟΣ- ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ  2-1





(1η αγωνιστική, Σάββατο 11/10,  Τα αποτελέσματα )
ΓΗΠΕΔΟ  ΠΑΛΑΓΙΑΣ :ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΦΕΡΕΣ  2-1
 ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΕΙΑΣ: ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ - ΛΥΚΟΦΗ 4-1
ΓΗΠΕΔΟ  Μ.ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ: ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1-0
ΓΗΠΕΔΟ ΚΤΕΟ :ΑΛΕΞ - ΑΠΑΛΟΣ 0-1
ΓΗΠΕΔΟ ΝΙΨΑΣ :ΝΙΨΑ ΠΕΠΛΟΣ   4-0
ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝ/ΡΙΟΥ :ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΔΑΔΙΑ   0-3
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΑΓΓΙΟΥ :ΠΡΑΓΓΙ ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ    6-0
ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ 0-3
(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 11:00)
11:00 ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ :ΑΓΝΑΝΤΙΑ ΑΡΑΡΑΤ   1-0
11:00 ΜΑΙΣΤΡΟΥ :ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ  4-0
11:00 ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ :ΔΟΞΑ ΟΡ/ΔΟΣ ΟΙΝΟΗ  2-1
11:00 ΣΑΓΗΝΗΣ: ΣΑΓΗΝΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ   2-0
11:00 ΘΟΥΡΙΟΥ: ΘΟΥΡΙΟ ΚΑΡΟΛΟΣ  7-0
(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 16:00)
16:00 ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ :ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ  0-1
16:00 ΔΙΔ/ΧΟΥ :ΔΙΔ/ΧΟ ΡΙΖΙΑ  7-1 
16:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΥΑΝΗ   4-1 
16:00 ΚΥΠΡΙΝΟΥ :ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ    4-1 
16:00 ΠΟΡΟΥ: ΒΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ   1-1 
16:00 ΣΤΕΡΝΑΣ: ΣΤΕΡΝΑ ΟΡΜΕΝΙΟ   4-1 
16:00 ΒΥΣΣΑΣ :ΒΥΣΣΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ   1-1 
16:00 ΛΑΒΑΡΩΝ :ΣΙΔΗΡΩ ΙΣΑΑΚΙΟ   0-1 
16:00 ΧΙΛΗΣ :Α.Ε.Κ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    2-1
16:00 ΧΩΡΑΣ: ΣΑΟΣ ΑΒΑΝΤΑΣ......

1η  10η
ΟΡΕΣΤΗΣ   ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΡΥΖΙΑ 
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ
ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
2η  11η
ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΥΖΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΣ 
ΡΕΠΟ  ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
3η  12η
ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ   ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ ΡΥΖΙΑ 
ΡΕΠΟ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
4η  13η
ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ 
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ 
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΕΠΟ  ΡΥΖΙΑ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
5η  14η
ΟΡΕΣΤΗΣ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΡΥΖΙΑ  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
6η  15η
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΡΥΖΙΑ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ  ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΕΠΟ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
7η  16η
ΑΡΔΑΣ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ 
ΡΥΖΙΑ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ  ΚΥΠΡΙΝΟΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
8η  17η
ΟΡΕΣΤΗΣ  ΡΥΖΙΑ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ  ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΡΕΠΟ  ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ
9η  18η
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ 
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ 
ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
ΡΥΖΙΑ ΑΡΔΑΣ/ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ 
ΡΕΠΟ  ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ







Share this article :

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

 
Support : | Panos Thrakiotis |
Copyright © 2011. Τhrakiotis.com - All Rights Reserved
Template Created by Published by
Proudly powered by Blogger