Responsive Ad Slot

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α ΕΒΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΕΒΡΟΥ 2016-17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΒΡΟΥ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΒΡΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2016-17

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ

Εγγραφείτε στο κανάλι μας ώστε να ειδοποιήστε για την ζωντανή ροή μας απευθείας στο Youtube!!!

Συνολικές προβολές σελίδας

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

LIVE TRAFFIC

ΖΩΝΤΑΝΑ Α.Ε.Δ -ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-ΜΑΡΤΙΟΥ

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΚΥΠΕΛΛΟ 2014-15

Δευτέρα, 8 Σεπτεμβρίου 2014

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Διδυμότειχο Δευτέρα 8 Σεπτεμβρίου 2014 στο ξενοδοχείο Ερμής η κλήρωση των πρωταθλημάτων ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ καθώς επίσης και η κλήρωση του κυπέλλου ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ.
Αποχώρησε από το πρωτάθλημα η ΑΕ ΚΑΡΩΤΗ και ο βόρειος όμιλος έχει πλέον 9 ομάδες στην Ά κατηγορία.  
Ενώ ξεκινάνε στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ τρεις νέες ομάδες, η ΑΕΚ ,η Δόξα Δόξας και ο ΑΟ Μάκρης. 

Αποχώρησαν από το πρωτάθλημα οι παρακάτω ομάδες ΡΟΥΣΣΑ, ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ,ΧΙΛΗ,ΣΙΤΟΧΩΡΙ ,ΠΑΤΑΓΗ, ΑΕΚ,ΤΥΧΕΡΟ  





Το πρωτάθλημα ξεκινάει 4-5  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014 

  Η πρώτη αγωνιστική   (Α) ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΟΜΑΔΕΣ (10)

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΣΑΟΣ -ΑΒΑΝΤΑΣ
ΑΝΘΕΙΑ- ΛΥΚΟΦΗ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΛΕΞ-ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ

Η πρώτη Αγωνιστική (Β)  ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ      ΟΜΑΔΕΣ (9)

ΟΡΕΣΤΗΣ - ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΡΥΖΙΑ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΚΥΑΝΗ /ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ
ΚΥΠΡΙΝΟΣ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
 ΡΕΠΟ---ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ

Η ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
 Η πρώτη Αγωνιστική    Α΄  ΟΜΙΛΟΣ   ΝΟΤΙΟΣ  ΟΜΑΔΕΣ (11)

ΑΓΝΑΝΤΕΙΑ - ΑΡΑΡΑΤ
ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΝΙΨΑ-ΠΕΠΛΟΣ
ΑΕΚ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΒΡΥΣΟΥΛΑ-ΜΑΚΡΗ
ΡΕΠΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ

Η πρώτη Αγωνιστική   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΕΒΡΟΣ   ΟΜΑΔΕΣ (11)

ΠΑΛΙΟΥΡΙ -ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ
ΠΡΑΓΓΙ - ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΣΙΔΗΡΩ - ΙΣΑΑΚΙΟ
ΘΟΥΡΙΟ- ΚΑΡΟΛΟΣ
ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ-ΔΑΔΙΑ

ΡΕΠΟ ΣΟΦΙΚΟ



Η πρώτη Αγωνιστική   Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΡΕΙΟΣ     ΟΜΑΔΕΣ (11)

ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ- ΠΥΡΓΟΣ
ΣΑΓΗΝΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
ΒΥΣΣΑ- ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ- ΟΙΝΟΗ
ΣΤΕΡΝΑ-ΟΡΜΕΝΙΟ

ΡΕΠΟ ΦΥΛΑΚΙΟ


Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Α ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΑΔΕΣ 24

Η Πρώτη αγωνιστική στις 20 και 21 Σεπτεμβρίου  και η δεύτερη 27 και 28 Σεπτεμβρίου 2014

ΑΒΑΝΤΑΣ - ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ 
ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ - ΔΑΔΙΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ- ΝΙΨΑ
ΑΓΝΑΝΤΙΑ- ΣΙΔΗΡΩ
ΑΛΕΞ-ΑΠΑΛΟΣ
ΑΕΚ- ΔΟΡΙΣΚΟΣ
ΑΝΘΕΙΑ - ΠΕΠΛΟΣ
ΑΡΑΡΑΤ - ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΑΟΣ - ΜΑΚΡΗ
ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΛΥΚΟΦΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΒΡΥΣΟΥΛΑ

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΕΙΟΣ  ΟΜΑΔΕΣ 28

ΒΥΣΣΑ - ΚΥΑΝΗ/ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ
ΠΡΑΓΓΙ-ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΣΟΦΙΚΟ-ΘΟΥΡΙΟ
ΟΡΕΣΤΗΣ - ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ - ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ
ΟΙΝΟΗ-ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΚΥΠΡΙΝΟΣ-ΟΡΜΕΝΙΟ
ΠΥΡΓΟΣ-ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ
ΣΤΕΡΝΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ
ΦΥΛΑΚΙΟ-ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΙΣΑΑΚΙΟ-ΣΑΓΗΝΗ
ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ-ΠΑΛΙΟΥΡΙ
ΡΥΖΙΑ-ΚΑΡΟΛΟΣ

  

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ' ΝΕΑ