Μέσω διαδικτύου και μάλιστα με πλήρη αθλητικό ρεπορτάζ - Panos Thrakiotis|: | ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ στο YOUTUBE
ΣΟΥΦΛΙ
AUTO GAZ
ΚΩΣΤΑΣ
pthrakiotis@gmail.com
ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
HOME

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2014-15

0 σχόλια


Θ







ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΓΚΟΛ ΥΠΕΡΓΚΟΛ ΚΑΤΑΒΑΘΜΟΙ
1Πανσερραϊκός251852451559
2Άρης251843441258
3Καβάλα ΑΟ251771461358
4Δόξα Δράμας251456402247
5Καμπανιακός251078372737
6Εθνικός Αγιονερίου251078342637
7Εβρος Σουφλίου25979282534
8Θύελλα Φιλώτα25898282633
9Ηρακλής Αμπελοκήπων25898252533
10Εθνικός Αλεξανδρούπολης25889242432
11Βυζάντιο Κοκκινοχώματος258413304328
12Αρης Ακροποτάμου256712214025
13Απόλλων Αρναίας256415173322
14Αναγέννηση Γιαννιτσών255515154420
15Ορφέας Ελευθερούπολης254615243818
16Καστοριά25241915608
* Το σωματείο Καστοριά έχει -2 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ



1η Αγωνιστική 

14/09/2014, 17:00
Άρης3-1Καστοριά
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
14/09/2014, 17:00
Καμπανιακός0-2Ορφέας Ελευθερούπολης
(Στ. Καμπανιακού)
14/09/2014, 17:00
Εθνικός Αγιονερίου0-0Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Νέου Αγιονερίου)
14/09/2014, 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων0-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Αμπελοκήπων)
14/09/2014, 17:00
Δόξα Δράμας0-3Εβρος Σουφλίου
(Στ. Δόξας Δράμας)
14/09/2014, 17:00
Αρης Ακροποτάμου1-2Θύελλα Φιλώτα
(Δ.Δ. Ακροποτάμου)
14/09/2014, 17:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-3Πανσερραϊκός
(Δημ. Γιαννιτσών)
14/09/2014, 17:00
Απόλλων Αρναίας0-2Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Αρναίας)

2η Αγωνιστκή 


20/09/2014, 16:30
Εβρος Σουφλίου0-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Σουφλίου)
21/09/2014, 16:30
Θύελλα Φιλώτα0-1Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Φιλώτα)
21/09/2014, 16:30
Πανσερραϊκός3-1Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Σερρών)
21/09/2014, 16:30
Καμπανιακός3-0Άρης
(Καυτανζόγλειο Στάδιο)
21/09/2014, 16:30
Καστοριά0-0Εθνικός Αγιονερίου
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
21/09/2014, 16:30
Ορφέας Ελευθερούπολης1-0Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Ελευθερούπολης)
21/09/2014, 16:30
Καβάλα ΑΟ2-0Δόξα Δράμας
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
21/09/2014, 16:30
Εθνικός Αλεξανδρούπολης4-0Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)


3η Αγωνιστική


12/10/2014, 16:00
Άρης3-1Εθνικός Αγιονερίου
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
12/10/2014, 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων1-1Καμπανιακός
(Δημ. Αμπελοκήπων)
12/10/2014, 16:00
Δόξα Δράμας3-0Καστοριά
(Στ. Δόξας Δράμας)
12/10/2014, 16:00
Αρης Ακροποτάμου2-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δ.Δ. Ακροποτάμου)
12/10/2014, 16:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-3Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Γιαννιτσών)
12/10/2014, 16:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος1-1Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
12/10/2014, 16:00
Απόλλων Αρναίας0-1Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Αρναίας)
12/10/2014, 16:00
Θύελλα Φιλώτα0-2Πανσερραϊκός
(Δημ. Φιλώτα)


4η Αγωνιστική 

19/10/2014, 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων0-0Άρης
(Γηπ. Μακεδονικού)
19/10/2014, 16:00
Εθνικός Αγιονερίου2-0Δόξα Δράμας
(Δημ. Κιλκίς)
19/10/2014, 16:00
Καμπανιακός3-0Αρης Ακροποτάμου
(Στ. Καμπανιακού)
19/10/2014, 16:00
Καστοριά1-1Αναγέννηση Γιαννιτσών
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
19/10/2014, 16:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-1Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Ελευθερούπολης)
19/10/2014, 16:00
Καβάλα ΑΟ1-1Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
19/10/2014, 16:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης1-1Πανσερραϊκός
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
19/10/2014, 16:00
Εβρος Σουφλίου1-1Θύελλα Φιλώτα

5η Αγωνιστική 

01/11/2014, 15:00
Πανσερραϊκός1-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Σερρών)
02/11/2014, 15:00
Θύελλα Φιλώτα0-0Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Φιλώτα)
02/11/2014, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης0-2Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Στ. Φώτης Κοσμάς)
02/11/2014, 15:00
Άρης0-1Δόξα Δράμας
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
02/11/2014, 15:00
Αρης Ακροποτάμου1-1Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δ.Δ. Ακροποτάμου)
02/11/2014, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών2-0Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Γιαννιτσών)
02/11/2014, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος0-1Καμπανιακός
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
02/11/2014, 15:00
Απόλλων Αρναίας2-0Καστοριά
(Δημ. Αρναίας)


6η Αγωνιστική

09/11/2014, 15:00
Δόξα Δράμας2-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Στ. Δόξας Δράμας)
09/11/2014, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων2-0Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Αμπελοκήπων)
09/11/2014, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου1-0Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Κιλκίς)
09/11/2014, 15:00
Καμπανιακός1-1Πανσερραϊκός
(Στ. Καμπανιακού)
09/11/2014, 15:00
Καστοριά0-2Θύελλα Φιλώτα
(Ο.Α.Κ.Α.)
09/11/2014, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-1Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Ελευθερούπολης)
09/11/2014, 15:00
Καβάλα ΑΟ2-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
10/11/2014, 15:00
Αρης Ακροποτάμου0-2Άρης
(Δημ. Ελευθερούπολης)

7η Αγωνιστική

15/11/2014, 15:00
Πανσερραϊκός2-0Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Σερρών)
16/11/2014, 15:00
Θύελλα Φιλώτα1-1Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Φιλώτα)
16/11/2014, 15:00
Εβρος Σουφλίου1-1Καμπανιακός
(Δημ. Σουφλίου)
16/11/2014, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης1-0Καστοριά
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
16/11/2014, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-1Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Ελευθερούπολης)
16/11/2014, 15:00
Άρης1-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
16/11/2014, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος1-1Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
16/11/2014, 15:00
Απόλλων Αρναίας1-3Δόξα Δράμας
(Δημ. Αρναίας)

8η Αγωνιστική

29/11/2014, 15:00
Αρης Ακροποτάμου2-0Πανσερραϊκός
(Δημ. Ακροποτάμου)
30/11/2014, 15:00
Δόξα Δράμας1-1Θύελλα Φιλώτα
(Στ. Δόξας Δράμας)
30/11/2014, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων3-1Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Αμπελοκήπων)
30/11/2014, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου2-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Κιλκίς)
30/11/2014, 15:00
Καμπανιακός1-2Καβάλα ΑΟ
(Στ. Καμπανιακού)
30/11/2014, 15:00
Καστοριά0-2Ορφέας Ελευθερούπολης
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
30/11/2014, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος0-2Άρης
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
30/11/2014, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών2-1Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Γιαννιτσών)

9η Αγωνιστική

07/12/2014, 15:00
Άρης2-1Απόλλων Αρναίας
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
07/12/2014, 15:00
Πανσερραϊκός3-2Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Σερρών)
07/12/2014, 15:00
Θύελλα Φιλώτα2-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Φιλώτα)
07/12/2014, 15:00
Εβρος Σουφλίου4-1Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Σουφλίου)
07/12/2014, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης2-1Δόξα Δράμας
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
07/12/2014, 15:00
Καβάλα ΑΟ2-1Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
07/12/2014, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης0-0Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Ελευθερούπολης)
07/12/2014, 15:00
Καστοριά2-5Καμπανιακός
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)

10η Αγωνιστική

14/12/2014, 15:00
Πανσερραϊκός2-2Άρης
(Δημ. Σερρών)
14/12/2014, 15:00
Απόλλων Αρναίας0-2Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Αρναίας)
14/12/2014, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος1-0Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
14/12/2014, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-2Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Γιαννιτσών)
14/12/2014, 15:00
Αρης Ακροποτάμου1-3Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Ακροποτάμου)
14/12/2014, 15:00
Δόξα Δράμας2-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Γηπ. Δόξας)
14/12/2014, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων1-3Καστοριά
(Δημ. Αμπελοκήπων)
14/12/2014, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου0-0Καμπανιακός
(Δημ. Κιλκίς)

11η Αγωνιστική 

17/12/2014, 15:00
Άρης2-0Θύελλα Φιλώτα
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
17/12/2014, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-3Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Ελευθερούπολης)
17/12/2014, 15:00
Καστοριά2-2Αρης Ακροποτάμου
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
17/12/2014, 15:00
Καμπανιακός2-0Δόξα Δράμας
(Στ. Καμπανιακού)
17/12/2014, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου0-1Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Κιλκίς)
17/12/2014, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης2-0Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
04/01/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου0-1Πανσερραϊκός
(Δημ. Σουφλίου)
04/01/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ5-1Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")


12η Αγωνιστική

21/12/2014, 15:00
Εβρος Σουφλίου0-3Άρης
(Δημ. Σουφλίου)
21/12/2014, 15:00
Θύελλα Φιλώτα0-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Φιλώτα)
21/12/2014, 15:00
Πανσερραϊκός2-1Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Σερρών)
21/12/2014, 15:00
Απόλλων Αρναίας2-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Αρναίας)
21/12/2014, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος5-1Καστοριά
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
21/12/2014, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών1-1Καμπανιακός
(Δημ. Γιαννιτσών)
21/12/2014, 15:00
Αρης Ακροποτάμου3-2Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Ακροποτάμου)
21/12/2014, 15:00
Δόξα Δράμας1-1Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Στ. Δόξας Δράμας)


13η Αγωνιστική

11/01/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ1-0Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
11/01/2015, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης2-4Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Ελευθερούπολης)
11/01/2015, 15:00
Καστοριά0-2Πανσερραϊκός
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
11/01/2015, 15:00
Καμπανιακός2-0Απόλλων Αρναίας
(Στ. Καμπανιακού)
11/01/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου3-1Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Κιλκίς)
11/01/2015, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων1-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Αμπελοκήπων)
11/01/2015, 15:00
Δόξα Δράμας3-0Αρης Ακροποτάμου
(Στ. Δόξας Δράμας)
11/01/2015, 17:00
Άρης1-1Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")


14η Αγωνιστική 

17/01/2015, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος0-4Δόξα Δράμας
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
17/01/2015, 15:00
Πανσερραϊκός2-1Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Σερρών)
18/01/2015, 15:00
Απόλλων Αρναίας0-0Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Αρναίας)
18/01/2015, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-0Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Γιαννιτσών)
18/01/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ0-0Άρης
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
18/01/2015, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης1-0Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
18/01/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου3-0Καστοριά
(Δημ. Σουφλίου)
18/01/2015, 15:00
Θύελλα Φιλώτα1-0Καμπανιακός
(Δημ. Φιλώτα)

15η Αγωνιστική


28/01/2015, 15:00
Άρης3-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Γηπ. "Κλ. Βικελίδης")
28/01/2015, 15:00
Καστοριά0-5Καβάλα ΑΟ
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
28/01/2015, 15:00
Καμπανιακός1-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Στ. Καμπανιακού)
28/01/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου4-0Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Κιλκίς)
28/01/2015, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων2-2Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Αμπελοκήπων)
28/01/2015, 15:00
Αρης Ακροποτάμου1-1Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Ακροποτάμου)
28/01/2015, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών3-2Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Γιαννιτσών)
28/01/2015, 16:00
Δόξα Δράμας0-0Πανσερραϊκός
(Γηπ. Δόξας)


16η Αγωνιστική

01/02/2015, 15:00
Καστοριά0-1Άρης
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
01/02/2015, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-2Καμπανιακός
(Δημ. Ελευθερούπολης)
01/02/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ2-2Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
01/02/2015, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης1-4Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
01/02/2015, 15:00
Θύελλα Φιλώτα1-1Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Φιλώτα)
01/02/2015, 15:00
Πανσερραϊκός6-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Σερρών)
01/02/2015, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος3-0Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
18/02/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου0-3Δόξα Δράμας
(Δημ. Ορεστιάδας)

17η Αγωνιστική
08/02/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου3-1Καστοριά
(Δημ. Κιλκίς)
08/02/2015, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων1-0Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Αμπελοκήπων)
08/02/2015, 15:00
Δόξα Δράμας0-2Καβάλα ΑΟ
(Γηπ. Δόξας)
08/02/2015, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-3Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Γιαννιτσών)
08/02/2015, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος1-2Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
08/02/2015, 15:00
Απόλλων Αρναίας0-1Πανσερραϊκός
(Δημ. Αρναίας)
09/02/2015, 18:00
Άρης2-0Καμπανιακός
(Γηπ. "Κλ. Βικελίδης")
18/02/2015, 15:00
Αρης Ακροποτάμου1-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Ακροποτάμου)


18η Αγωνιστική 

15/02/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου0-1Άρης
(Δημ. Κιλκίς)
15/02/2015, 15:00
Καμπανιακός2-2Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Στ. Καμπανιακού)
15/02/2015, 15:00
Καστοριά0-1Δόξα Δράμας
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
15/02/2015, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης0-1Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Ελευθερούπολης)
15/02/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ2-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
15/02/2015, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης2-1Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
15/02/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου1-2Απόλλων Αρναίας
(Δημ. Ορεστιάδας)
15/02/2015, 15:00
Πανσερραϊκός2-0Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Σερρών)


19η Αγωνιστική

21/02/2015, 15:00
Άρης3-0Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Γηπ. "Κλ. Βικελίδης")
21/02/2015, 15:00
Δόξα Δράμας2-1Εθνικός Αγιονερίου
(Γηπ. Δόξας)
21/02/2015, 15:00
Αρης Ακροποτάμου1-0Καμπανιακός
(Δημ. Ακροποτάμου)
21/02/2015, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών1-2Καστοριά
(Δημ. Γιαννιτσών)
21/02/2015, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος1-0Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
21/02/2015, 15:00
Απόλλων Αρναίας0-1Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Αρναίας)
21/02/2015, 15:00
Πανσερραϊκός1-0Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Σερρών)
21/02/2015, 15:00
Θύελλα Φιλώτα0-0Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Φιλώτα)

20η Αγωνιστική

01/03/2015, 15:00
Δόξα Δράμας1-0Άρης
(Γηπ. Δόξας)
01/03/2015, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων1-0Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Αμπελοκήπων)
01/03/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου1-1Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Κιλκίς)
01/03/2015, 15:00
Καμπανιακός3-0Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Στ. Καμπανιακού)
01/03/2015, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-3Πανσερραϊκός
(Δημ. Ελευθερούπολης)
01/03/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ1-0Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
01/03/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου2-1Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Δημ. Ορεστιάδας)
18/03/2015, 15:00
Καστοριά0-2Απόλλων Αρναίας
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)

21η Αγωνιστική

07/03/2015, 15:00
Άρης2-0Αρης Ακροποτάμου
(Γηπ. "Κλ. Βικελίδης")
08/03/2015, 15:00
Πανσερραϊκός2-0Καμπανιακός
(Δημ. Σερρών)
18/03/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου3-0Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Σουφλίου)
18/03/2015, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης1-1Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
18/03/2015, 15:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος2-0Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
25/03/2015, 15:00
Απόλλων Αρναίας1-0Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Αρναίας)
25/03/2015, 15:00
Θύελλα Φιλώτα5-1Καστοριά
(Δημ. Φιλώτα)
01/04/2015, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-3Δόξα Δράμας
(Δημ. Γιαννιτσών)


22η Αγωνιστική

15/03/2015, 15:00
Δόξα Δράμας3-1Απόλλων Αρναίας
(Γηπ. Δόξας)
15/03/2015, 15:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων0-1Πανσερραϊκός
(Δημ. Αμπελοκήπων)
15/03/2015, 15:00
Εθνικός Αγιονερίου2-1Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Κιλκίς)
15/03/2015, 15:00
Καμπανιακός1-1Εβρος Σουφλίου
(Στ. Καμπανιακού)
15/03/2015, 15:00
Καστοριά1-1Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(ΟΑΚΑ Καστοριάς)
15/03/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ3-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
15/03/2015, 15:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών0-4Άρης
(Δημ. Γιαννιτσών)
25/03/2015, 15:00
Αρης Ακροποτάμου2-2Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Δημ. Ακροποτάμου)


23η Αγωνιστική

21/03/2015, 16:00
Πανσερραϊκός2-0Αρης Ακροποτάμου
(Δημ. Σερρών)
22/03/2015, 15:00
Θύελλα Φιλώτα1-4Δόξα Δράμας
(Δημ. Φιλώτα)
22/03/2015, 15:00
Εβρος Σουφλίου0-0Ηρακλής Αμπελοκήπων
(Δημ. Σουφλίου)
22/03/2015, 15:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης0-1Εθνικός Αγιονερίου
(Δημ. Αλεξανδρούπολης «Φ. Κοσμάς»)
22/03/2015, 15:00
Καβάλα ΑΟ2-1Καμπανιακός
(Δημ. Καβάλας "Α. Καραγιάννη")
22/03/2015, 15:00
Ορφέας Ελευθερούπολης-Καστοριά
(Δημ. Ελευθερούπολης)
22/03/2015, 15:00
Άρης5-0Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
(Γηπ. "Κλεάνθης Βικελίδης")
22/03/2015, 15:00
Απόλλων Αρναίας1-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
(Δημ. Αρναίας)


24η Αγωνιστική 

29/03/2015, 16:00
Απόλλων Αρναίας0-1Άρης
(Δημ. Αρναίας)
29/03/2015, 16:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος1-2Πανσερραϊκός
(Δημ. Κοκκινοχώματος)
29/03/2015, 16:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών1-0Θύελλα Φιλώτα
(Δημ. Γιαννιτσών)
29/03/2015, 16:00
Αρης Ακροποτάμου0-1Εβρος Σουφλίου
(Δημ. Ακροποτάμου)
29/03/2015, 16:00
Δόξα Δράμας1-1Εθνικός Αλεξανδρούπολης
(Γηπ. Δόξας)
29/03/2015, 16:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων0-2Καβάλα ΑΟ
(Δημ. Αμπελοκήπων)
29/03/2015, 16:00
Εθνικός Αγιονερίου2-1Ορφέας Ελευθερούπολης
(Δημ. Κιλκίς)
29/03/2015, 16:00
Καμπανιακός3-0Καστοριά
(Στ. Καμπανιακού)

25η Αγωνιστική 

04/04/2015, 16:00
Άρης1-0Πανσερραϊκός
04/04/2015, 16:00
Θύελλα Φιλώτα0-0Απόλλων Αρναίας
04/04/2015, 16:00
Εβρος Σουφλίου0-1Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
04/04/2015, 16:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης2-0Αναγέννηση Γιαννιτσών
04/04/2015, 16:00
Καβάλα ΑΟ2-0Αρης Ακροποτάμου
04/04/2015, 16:00
Ορφέας Ελευθερούπολης1-1Δόξα Δράμας
04/04/2015, 16:00
Καστοριά0-3Ηρακλής Αμπελοκήπων
04/04/2015, 16:00
Καμπανιακός3-5Εθνικός Αγιονερίου
26η Αγωνιστική

19/04/2015, 16:30
Θύελλα Φιλώτα-Άρης
19/04/2015, 16:30
Πανσερραϊκός-Εβρος Σουφλίου
19/04/2015, 16:30
Απόλλων Αρναίας-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
19/04/2015, 16:30
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Καβάλα ΑΟ
19/04/2015, 16:30
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ορφέας Ελευθερούπολης
19/04/2015, 16:30
Αρης Ακροποτάμου-Καστοριά
19/04/2015, 16:30
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
19/04/2015, 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εθνικός Αγιονερίου
27η Αγωνιστική 

26/04/2015, 17:00
Άρης-Εβρος Σουφλίου
26/04/2015, 17:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Θύελλα Φιλώτα
26/04/2015, 17:00
Καβάλα ΑΟ-Πανσερραϊκός
26/04/2015, 17:00
Ορφέας Ελευθερούπολης-Απόλλων Αρναίας
26/04/2015, 17:00
Καστοριά-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
26/04/2015, 17:00
Καμπανιακός-Αναγέννηση Γιαννιτσών
26/04/2015, 17:00
Εθνικός Αγιονερίου-Αρης Ακροποτάμου
26/04/2015, 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας
28η Αγωνιστική 

03/05/2015, 17:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Άρης
03/05/2015, 17:00
Εβρος Σουφλίου-Καβάλα ΑΟ
03/05/2015, 17:00
Θύελλα Φιλώτα-Ορφέας Ελευθερούπολης
03/05/2015, 17:00
Πανσερραϊκός-Καστοριά
03/05/2015, 17:00
Απόλλων Αρναίας-Καμπανιακός
03/05/2015, 17:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εθνικός Αγιονερίου
03/05/2015, 17:00
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ηρακλής Αμπελοκήπων
03/05/2015, 17:00
Αρης Ακροποτάμου-Δόξα Δράμας
29η Αγωνιστική

10/05/2015, 17:00
Άρης-Καβάλα ΑΟ
10/05/2015, 17:00
Ορφέας Ελευθερούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
10/05/2015, 17:00
Καστοριά-Εβρος Σουφλίου
10/05/2015, 17:00
Καμπανιακός-Θύελλα Φιλώτα
10/05/2015, 17:00
Εθνικός Αγιονερίου-Πανσερραϊκός
10/05/2015, 17:00
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Αρναίας
10/05/2015, 17:00
Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
10/05/2015, 17:00
Αρης Ακροποτάμου-Αναγέννηση Γιαννιτσών
30η Αγωνιστική

17/05/2015, 17:00
Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης
17/05/2015, 17:00
Καβάλα ΑΟ-Καστοριά
17/05/2015, 17:00
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Καμπανιακός
17/05/2015, 17:00
Εβρος Σουφλίου-Εθνικός Αγιονερίου
17/05/2015, 17:00
Θύελλα Φιλώτα-Ηρακλής Αμπελοκήπων
17/05/2015, 17:00
Πανσερραϊκός-Δόξα Δράμας
17/05/2015, 17:00
Απόλλων Αρναίας-Αρης Ακροποτάμου
17/05/2015, 17:00
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αναγέννηση Γιαννιτσών



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο, ή στείλε μήνυμα στο pthrakiotis@gmail.com

  • Thats blogger template

    www.thrakiotis.com

    To Nέο σου Αθλητικό portal με ειδήσεις και νέα για το ποδόσφαιρο και όλα τα αθλήματα στη Θράκη Ενημέρωση με άποψη χωρίς φωνές και υπερβολές

  • choosing webhost for a blog

    Δείτε όλα τα βίντεο

    Χωρίς οπαδικά γυαλιά, με “καθαρή ματιά” και αντικειμενικότητα!

  • Α ΕΒΡΟΥ 2016-16

    Α ΈΒΡΟΥ 2016-

    Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για τη νέα σεζόν.ΣΚΟΡ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  • Blogger widgets and plugins

    ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΒΡΟΥ 2016-17

    Η ιστοσελίδα thrakiotis.com απευθύνεται σε ένα ευρύ κοινό το οποίο έχει σαν κοινό παρονομαστή την αγάπη του για τη Θράκη τον αθλητισμό τον πολιτισμό